13. komnata

• angličtina The 13th Chamber
všetky plagáty
TV spot
Česko, (2006–2024), 262 h 47 min (Minutáž: 25–35 min)

Tvorcovia:

Martin Komárek

Réžia:

Yvonne Vavrová, Petr Slavík, Simona Oktábcová, Zuzana Burešová, Zdeněk Tyc, Václav Žmolík (viac)

Scenár:

Jan Mudra, Milan Fridrich, Jindra Horská, Jana Ciglerová, Tereza Brdečková (viac)

Zuzana Burešová, Jana Klusáková, Petr Šmolka, Miroslav Kalousek, Vladimír Mlynář, Jiří Blažek, Patricie Strouhalová, Jan Železný, Jeroným Klimeš, Ivo Pavlík, Robert Reichel, Přemysl Rabas (viac)

Recenzie používateľa solskjaer k tomuto seriálu (3)

13. komnata Hany Zagorové (2006) (S01E14)

Jedna z dosud nejlepších 13. komnat, kde Hanka (snad se neurazí) nás, narozdíl od ostatních, do svých 13. komnat skutečně zavedla. ()

13. komnata Pavly Sudové (2007) (S02E26)

Velmi zajímavá 13. komnata Missky, která svoji váhu, nevychytala. Velmi zajímavá podívaná, rozhodně pro začínající modelky jak dělaná. ()

13. komnata Oty Zaremby (2007) (S03E05)

Moc jsem o tomto sportovci nevěděl, proto pro mne bylo velmi zajímavé sledovat jeho vyprávění, a musím upřímně říst, že v závěru mi ho bylo poměrně dost líto. Každopádně potvrdil mi jen to, že v 70 a 80. letech sypal skutečně každý. ()