13. komnata - Série 7 (2011) (séria)

13. komnata Lou Fanánka Hagena (S07E35)

(epizóda)

Hudebníkovi, který píše texty Lucii Bílé a Karlu Gottovi a je frontmanem skupiny Tři sestry, změnil život těžký úraz. Ve dvaceti letech zázračně přežil střet s vlakem a dokázal se vyrovnat i s tím, že při nehodě přišel o nohu. (oficiálny text distribútora)

ondrula

Fanánek je velkej sympaťák. Přestože je to pankáč a hospodskej ožrala, má to v hlavě dobře srovnaný a vůbec bych řekl, že je jedním z nejchytřejších lidí v českým showbyznysu. Očividně se výborně srovnal i s amputací nohy a nijak zvlášť se neprožívá. Čekal jsem, že bude řešit i nějaký jiný svoje problémy nežli jen svojí nožičku, ale nevím, třeba žádný jiný nemá. Poměrně dost mě děsil ten jeho culíček, ať už má znamenat cokoliv. ()

castor

I když člověk nemusí být fanda textů o pití a nekonečných mejdanech téhle české hospodské legendy, musí uznat, že tenhle chlap není vůbec blbej, ba naopak. Ale to se přece už dávno ví. Jeho názory baví, jeho slova mají přidanou hodnotu. Celkově jde o poměrně slušně zvládnutý díl, který vábí od začátku až do konce!! A to se v tomhle cyklu (přiznejme si) až tak často nestává.. ()

Jello Biafra

Absolútne netypický diel o frontmanovi kapely Tři Sestry. Vo svojich 20 rokoch pri ťažkej nehode prišiel o nohu a dodnes nosí protézu. Diel je však zvláštny tým, že Fanánkovi je totálne jedno že už dávno nohu nemá a v podstate po celý diel pôsobí ako veselý a pohodový chlapík a nejako nevníma túto udalosť ako tragédiu. Práve ona ležérnosť je na Fanánkovi taká známa a jedinečná. ()