Ožralý Štědrý večer

(neoficiálny názov)
  • USA Drunk History Christmas
Krátkometrážny / Komédia
USA, 2011, 6 min

Opilý američan vypráví netradiční vánoční básničku o setkání se Santou. (Cheeker)

hrumsrt

Ho ho ho, merry drunken Christmas.. Skoro jakoby milionářský fracek tak dlouho prosil tatíčka o peníze na film, až mu konečně vyhověl, aby mu dal pokoj.. Naprosto povrchní, bez jakéhokoli nápadu vyobrazené setkání rodiny Gostlingových se Santou a jeho šibalským pohledem Jima Carreyho.. Kdybych na to měl peníze, natočil bych si teda něco mnohem poutavějšího, tohle se McLeod snad musí bát komukoli pustit! Zbytečnost, kde si děti hrají na opilce a rodiče se smějí, aby jim udělali radost. ()

Jordan

Ja som sa teda zasmial veľmi dobre. Správna "anti-vianočná" sranda od "funny or die", pri ktorej poznať trochu kontextu nezaškodí, ba priam naopak; je to jeden z ďalších dôkazov toho, ako si veľkí herci dokážu urobiť prču zo seba (a ameriky) a to ich v mojich očiach ctí (funny or die je takýchto príkladov ozaj šťavnato plné), nehovoriac o tom, že "anti-vianočné" špecialitky mám rád (som veľký fanúšik "bad Santu"); predovšetkým treba za týmto krátkym internetovým videom hľadať "nápad" a chuť urobiť si prču; nápad sa mi páčil a prča to bola, takže nechápem, prečo byť nespokojný; cast/obsadenie: dokonalé (dokonca aj "koncepčné"!) ()

Pelargius

,,15. prosince vypil Allan McLeod půl láhve whiskey..." Nemám ponětí, jak jsem se k tomuhle videu dostal, ale už se stalo. A mám na srdci jistou poznámku. Znovu jsem se přesvědčil o tom, jací jsou místní uživatelé suší a netolerantní hnidopichové. Nebylo to přeci zas tak zlé! Vůbec ne! Nechápete to? Vždyť je to úplně jasné! Allan se opije, vypráví, což se mu příliš nedaří. Díky tomu se zvrtne i další část, kde zase pro změnu boduje Gosling. Všechno je tudíž propojené. A tam je ta pointa! Víc toho psát stejně nemá smysl, protože Sonnery to vystihl úplně přesně a opakovat bych ho nechtěl. A navíc, Jim Carrey a Mendes! Nemáte srdce, vážení... ()

*Elfík*

''Přeběhl jsem pokoj jako blesk s bambulí.'' ''Řekněme, že už jsem je všechny vyjmenoval....''. Jelikož, vy tupá čsfd hovada, jsem tento úžasný, sebeironický a nadsázkovitý počin viděla nadvakráte, došla jsem k závěru. Podruhé jsem se bavila úplně stejně, jako poprvé!!! Ták, vy šovinističtí cucáci, běžte hledat pod stromek ty své prašivé dárečky, vy mamlasové, a až se vožerete, zkuste udělat něco tak dobrého, jako pan Gosling a spol. Uvidíme, kdo se bude smát potom! (Dál viz komentář Sonneryho). ()