You Instead

• Veľká Británia T in the Park (pracovný názov) (viac)

Luke Tredaway a Natalia Tena hrají dva soupeřící muzikanty, kteří jsou k sobě připoutání želízky na skotském hudebním festivale "T in the Park". Film sleduje, jak se od sebe snaží oddělit a jít každý vlastní cestou, předtím než budou vystupovat se svými kapelami. Ale jak to tak bývá, brzy začnou pociťovat jeden k druhému něco víc. (retrovold)

rikitiki

Živelnost - to je první slovo, které mě napadlo v souvislosti s tímhle filmem. Živelnost, chaos, anarchie a letní fesťák, kde se může stát cokoliv. Nehledejme v tom logiku, nehledejme v tom hloubku - buď tam je, nebo není. Kdo ví? Letní festivalová láska a živý záznam z koncertů dodává filmu atmosféru, která spaluje. __ Sakra, mám chuť pít zvětralé pivo, stát fronty na Toiky a mezi tím třeba někoho potkat. Možná jen pro jediný večer, ale kdo by se teď o to staral?___ ()

EastWicka

Svěží, fesťákovou atmosférou nabitá záležitost. V tom mumraji jí a jemu kdosi secvakl ruce želízky. Oba mají být za pár hodin na pódiu - na dost odlišných stejdžích (on elekro-popík, ona indie rock), oba jsou ofiko zadaní a lezou si už po 2 minutách si na nervy... Jaký lepší začátek pro romanci si přát! ()

Pedross800

"I DONT WANT THAT I WANT YOU INSTEAD" Ouuuu yeaaaah tomu říkám parádní jízda. Nádherný odpočinkový hudební počin s originální milostnou zápletkou. Kdo by nezažil tu okouzlující energii hudebního festivalu.......opojnou, barevnou, odvázanou, osvobozující, dráždivou a neopakovatelnou......a přesně toho je tento film plný, přímo vší tou energií překypuje a sálá. A ta hudba!!!.... Opravdu fantastická feelingová záležitost a je dost škoda, že u nás asi skoro neznámá. Pro každého milovníka hudebních festivalů je toto vidět naprostá povinnost, věřte mi!!! ()

JitkaCardova

Velice milá žánrovka s autentickou atmosférou ze světa, který mě fascinuje, byť do něj ani v reálu nedokážu zapadnout. Potěšilo tím spíš, že Mackenzieho si vážím jako režiséra filmů s nadčasovým přesahem (Hell or High Water, The Perfect Sense). *** (Na B12, na spravení chuti po 2. dílu Villeneuveovy Duny, s Lí a O., R. a El., 6. 4. 2024.) *~ ()

FunnyXis

Nikdy jsem na fesťáku nebyl a tohle je krásná ukazka toho, že bych si měl nafackovat. Teď k filmu, mám strašně rád když jsou filmy točené stylem dokumentu, přidává to na autentičnosti a člověk nemá takový ten pocit přehrávání. Začátek uplně bombový, obě postavy mi strašně seděli a celkově i vše ostatní, doplněno o krásné živé soundtracky, bomba. Škoda konce, který byl na mě až moc klišé, ale jinak dávám 9/10* ()

• Skladbu "Give It a Go", kterou ve filmu hraje kapela The Dirty Pinks, napsala sama Natalia. Její kapela Molotov Jukebox ji v upravené verzi vydala na albu "Bang". (Radchelka)
  • Vzhľadom na to, že film sa točil na mieste festivalu T in the Park, štáb neustále reagoval na svoje okolie a snažil sa o jeho začlenenie do natáčania. (nirvana91)
  • Film sa točil 5 dní na festivale T in the Park (2010) v Škótsku. Herci aj so štábom táborili v zákulisí festivalu, kde mali umiestnených 80 stanov. (nirvana91)