Romantické drama odehrávající se napříč časem. Rob Estes hraje mladého workoholika zničeného ztroskotaným vztahem, který se rozhodne začít znovu žít a zrekonstruovat starý, kdysi půvabný domek v tichém městě daleko od místa, kde dříve žil. Aniž by to věděl, ve starém domě dosud přebývá duch bývalé obyvatelky domu, krásné ženy, která zde žila po desetiletí se svým chladným a odměřeným manželem. Zatímco jeden druhému pomáhají vyrovnat se s láskou, životem a smrtí a zvládat nečekané životní zvraty, vznikne mezi nimi nezapomenutelné a časem neurčené přátelství. (oficiálny text distribútora)

pupidup

nedala bych celé 4, ale spíš 3 a půl....za ten příliš přeslazený konec....ale ano, budu respektovat romantiku:o). Film má moc zajímavé téma, které mám ráda, filmy typu "Ti druzí" se mi vážně moc líbí. Celou dobu jsem doufala, že si tu příšernou bývalku hlavní hrdina fakt nenechá...to by asi srazilo mé hodnocení o hvězdičku:o) Ale takhle....jo, líbilo. ()

Felix.catus

Ačkoli romantické filmy nevyhledávám, tento mne nesmírně mile potěšil. Očekávala jsem něco trošku odlišného, s dramatem to mnoho společného nemá, ale nezklamal mne. Dobrý herecký výkon, mile vystavěné postavy, poklidný a hladivý film na letní večer na sice ne zcela originální téma, ale to vůbec nevadí. Dům a jeho okolí tentokrát nenahání strach, ale naopak uklidňuje. Opravdu citlivě a lidsky natočeno. ()

misterz

Nemôžem si pomôcť, akonáhle sa do príbehu zamontuje čas tak som namäkko. A to platí aj pre romantiku. Navyše sa v tomto prípade podarilo motív skákania v čase celkom zaujímavo zakomponovať do hlavného príbehu, takže v závere to celé malo aj príjemné romantické vyznenie. Slabší nadpriemer. 70/100 ()