Korea vyvíjí unikátní jaderný reaktor. To nemůže připustit organizace Athena. Ztratila by totiž kontrolu nad světovým trhem s energiemi. Neštítí se ničeho - vražd ani teroristického útoku. Agenti tajných služeb mají práce nad hlavu. Obzvlášť, když někteří pracují pro obě strany... Osud Koreji teď leží v rukou zvláštního agenta Lee Jung Woo z Národní bezpečnostní agentury, který musí zmařit strašlivé spiknutí. Členové organizace Athena unesou a ukryjí v Itálii dceru prezidenta Jižní Koreje. Jung Woo a jeho tým mají za úkol dívku najít a přivézt zpět. (oficiálny text distribútora)

juta

Nemuselo to být tak špatné, ale člověk se tu tak snadno zamotá. Nepřehlednost ničí tenhle film. Už na začátku mě zmátl Seung-won Cha, kterého jsem si přiřadil k těm "dobrým" a ejhle... Trvalo mi docela dlouho, než jsem se zorientoval. O akcičky nebylo nouze, i když něco bylo už hodně na hraně co lze a nelze ve skutečnosti udělat. :D ()

Lacike

Viete aký je rozdiel medzi dvadsaťdielnym seriálom a jeho zostrihom do dvojhodinového filmu? 18 hodín čistého času. nič viac. Samotný seriál nie je o nič menej chaotický. Postavy v ňom tiež lepšie nefungujú. Akcie síce dostaneme menej (chýba tá najlepšia bitka z toaliet alebo cool veľká prestrelka na moste), ale inak je úplne jedno čo si pustíte. Zážitok bude úplne rovnaký. Akurát ušetríte 18 hodín. Bolo ale fascinujúce pustiť si tento zostrih a vidieť jak miestami vynechávali celé diely, ktoré dej aj tak nikam neposúvali. Takisto si to odskákali niektoré postavy, ktoré sa tu vôbec neobjavili. Najväčším mínusom filmu oproti seriálu bol pre mňa otrasný CZ dabing, ktorý pripravil hlavného hrdinu o jeho charizmatický hlas. Takže film rozhodne nebrať rovnako ako seriál. 4/10. ()

ecceHOMMO

Miestami mierne neprehľadné, zbytočne natiahnuté a bez väčšej citovej odozvy pre diváka. Film pôsobí neuhľadene, akcie sú zopárkrát pritiahnuté za vlasy a celkovo snímku chýba šmrnc. Otázka znie, či ide o pilotný film k seriálu, alebo filmová podoba vznikla na motívy seriálu. **/*** ()

Johnny.ARN

Škoda obrovskej nepriehľadnosti a zamotanosti. Akcia v poho. Prišlo mi to ako nejaká samuraj movie len namiesto katán používali pištole. Kto sa stratil v deji nech si z toho nič nerobí. Prestrelky a bitky to vynahradia. 2 z 5 ()

Gogo333

Film je sestříhaný ze seriálu. Takže když z více jak 20h uděláte necelý 2h je jasný, že to nebude moc dávat smysl, navíc nejste ani seznámeni s postavami. Úplně zbytečný film, raději na něj zapomeňte a koukněte na seriál, který je opravdu povedený. ()

MickeyStuma

Tento filmový sestřih dvacetidílného seriálu je docela odvážným počinem. Co asi tak mohlo z děje z tolika dílů zbýt. Po shlédnutí si myslím, že pěkný maglais. Příběh je celkově podivný a těžko uchopitelný. Jednoduše řečeno, velmi často je nejasné jako kdo, komu a proč. Dramatická část dosti unavuje a nutí zívat, ale když začne akce, je na co se dívat. Po technické stránce je to velmi povedené. Jihokorejský agentský snímek se od těch amerických jinak zvlášť neodlišuje. Tedy co týče scénáře. Vše je podle zavedených šablon, takže nějaké té originality se tu nikdo nedočká. Celkově si myslím, že udělat sestřih z tak obsáhlého seriálu byl v tomto případě nesmysl. Jedná se o zcela zbytečný film. Kdo chce vidět pořádný příběh, nechť se obrátí na onen seriál. ()

martyraz

Pokial sa Vám nepodarí zaspať do polovičky filmu,tak by ste už ďalej zaspať nemali a to,že nemáte prehľad, kto je kto, z toho si nič nerobte,môžete si ho pozrieť znova až na to nájdete odhodlanie.Keby niet toho konca,ktorý to ledva vytiahol na tú 3.hviezdu, ta ani sem nepíšem. ()

Acrobat

Asi zo päť minút nazbieraných scén a prvkov a tvoríte ligu výnimočných. V celosti je to ale šikmý mišmaš prestreliek, ktorých je toľko až sa nasýtite a riskujete bolesti brucha. Tvorcovia idú takým tempom (ktorá ale miestami nudí) rozprávania, akoby sme boli všetci do týchto hier zasvätení. Nepočkajú na Vás, len po sebe strieľajú bez väčšieho zmyslu. Motívy nepoznám ani na konci, toľko osôb, že si trhám vlasy. Athena je koncepčne a dramaturgicky nepodarený film, ktorého vyťahuje jedine aspoň tie prestrelky s poctivou krvou. Ale ak by mali mňa do tohto vopchať, tak sa pýtam šéfa, čo mám vlastne robiť sakra. A nevedia to do dneška ani tvorcovia. (videné 06.06.2018, YT) ()

Vykuk

Přehnaná stopáž, místy táhlé, ale akce je až až. Bitky po choreografické stránce povedené, ale je jich tam jako šafránu. Přestřelky mi připomínají dětství, kdy jsme s klukama pobíhali po sídlišti a "stříleli" po sobě plastovými bambitkami:). Další komplikací je zorientovat se v množství postav, zvlášť když některé jsou si dost podobné, nemluvě o tom, když si změní účes:)) Filmu chybí šťáva, na zajímavosti přidal vztah dvou proti sobě stojících agentů a celkově hlavní hero byl sympaťák. Když se dodíváte až do konce a během filmu vnímáte, ujde to, ale znovu to určitě vidět nechci:) ()

Sekacik123 odpad!

Hrôza, katastrofa, dej je strašne nejasný kamera ide z jedného štatu druhého, z meista do miesta, o prehľade postáv ani nehovorím, všetci sú rovnaký ... ()

Koreangirl

Tenhle film je velký špatný, co se týče českého dabbingu, to prostě není možný. Pokud jde o samotný příběh filmu, je hodně zmatečný a jde prakticky o sestřihy ze seriálu Athena. Proto se zdá, že děj nějak nedává smysl a je hodně uspěchaný, nebo natáhnutý. Nutno podotknout, že seriál takovým způsobem nepůsobí. Myslím, že tenhle film byl vyloženě udělaný, jako sestřih pro lidi, kteří nemají čas na 20h seriálu. A ano viděla jsem ho dřív než seriál, proto má o jednu hvězdičku méně, než obvykle dávám.  Každopádně jsem zjistila, že Athena, jak seriál i film, jsou pokračováním série IRIS. ()

StandikK

Hrozně zamotaný film. Děj komplikovaný a navíc ti herci jsou jeden jako druhý, takže poznat kdo je kdo je skutečně nadlidský výkon. ()