Viceprezident(ka) - Série 7

(séria)
USA, 2019, 3 h 50 min (Minutáž: 29–46 min)

Tvorcovia:

Armando Iannucci

Kamera:

David J. Miller

Julia Louis-Dreyfus, Anna Chlumsky, Tony Hale, Matt Walsh, Reid Scott, Timothy Simons, Hugh Laurie, Kevin Dunn, Gary Cole, Sam Richardson, Sarah Sutherland (viac)

HBO uvádí sedmou a zároveň poslední řadu oceňovaného komediálního seriálu, která pronikavým, satirickým pohledem sleduje uzavřený svět politiky ve Washingtonu. Seriál popisuje každodenní pracovní smršť někdejší viceprezidentky i hlavy státu Seliny Meyerové (Julia Louis-Dreyfusová, která za tuto roli získala cenu Emmy®). V novém pokračování, těsně navazujícím na závěr předchozí série, se Selina nedokáže smířit s životem obyčejného smrtelníka, a tak znovu zvažuje kandidaturu na prezidentku. (HBO Europe)

KlárkaS

Strašnej nářez a neuvěřitelně drsný zakončení úžasnýho seriálu (aneb když už to nejde udělat víc absurdní, tak to začne být o to víc krutější). Asi takhle jsem si nějak představovala finále Hry o trůny! ()

zdenzo

Posledni serie zachranuje ty predesle, dustojne rozlouceni. Ocekavane prehnane zvraty jako posledni sbohem vsem postavam funguje. Tyden pred koncem GOT se louci i Selena. A ja vzpominam jak jsem stridal jeden aktualni dil GOT s aktualnim Veep po tech uplynulych osm let. ()