Ihara Masato nemá moc v oblibě otcovu práci a proto se před čtyřmi lety odstěhoval a pracuje jako řadový byznysmen. Změna nastane, když mu jedné noci zavolá jeho mladší sestra, že otec je v nemocnici a umírá. Tady se po dlouhé době opět setkává se svými sourozenci, kromě toho nejstaršího. Díky tomu, co se Masatovi stane v práci, se rozhodne převzít otcův podnik, pohřební službu. (Zíza)

Zíza

Už to tolik nežeru, jako dřív. Všechny ty dojemné příběhy, pojďte z lidí vymačkat trochu slz… Hraje tam Jamašita se Sorimačim, tak jsem si říkala, že by to stálo za to. Mám za sebou 3 díly a nechytlo mě to zatím vůbec. Ale Maeda je tu dobrá, naopak Ono Ito se mi tu nelíbí vůbec, High School Debut byl i její debut a zatím tu nepředvádí nic lepšího. Jamašitovy tu ženský protipól hraje Eikura Nana a sluší jí to jako detektivce :-) Ale příběh i samotná epizodovost se mi zdají slabé. Hodně. Všechno už tu bylo a lepší. Možná seriál podhoodnocuji, ale ve srovnání s tím, jak teď hodnotím, je to adekvátní. Ale předpokládám, že se najdou masy, kterým se tohle bude velmi zamlouvat. Kupodivu ta lepší * je za 2 herečky, většinou takhle hodnotím za chlapi :-D Přeloženo ()

ainny

To je zvláštní seriál. Depresivní, ale k mému překvapení má tak ... (doplňte si sami) konec. V první půlce mě u něho udrželi jenom Yamapi a Sorimachi. Líbila se mi i Eikura. Naproti tomu Maedě jsem nepřišla na chuť ani tentokrát. Jako robotická Q10 mi silně lezla na nervy a tady to nebylo o moc lepší, i když její postava jako taková se mi líbila. Opravdu jsem se ze začátku musela ke sledování nutit. Do určité chvíle. Pak mě zaujala dějová linka, kterou si tvůrci nechali až do samotného závěru, a která posunula celé dílko o stupínek výš. Takže navzdory tomu umírání, o které tady tolik jde, z něho mám relativně dobrý pocit a kupodivu ani nelituju času, který jsem mu dala. ()