Na okresní přehlídce a výstavě psů se potkávají nejen zvířátka, ale také staří známí, jejich majitelé. Mezi pořadateli je i kapitán ve výslužbě (J. Sovák), a právě za ním přichází paní Malá (M. Málková) se zprávou, že jí někdo ukradl kabelku. Do pátrání po pachateli se nenápadně zapojí zvídavá pejskařka a amatérská autorka detektivek paní Javorská (J. Bohdalová). Nakonec dojde k překvapivému odhalení... (Česká televize)

Andrmen221

Sovák dokáže udělat příjemné sledování i z takto banální zápletky. Wimmer jako hlasatel na psách závodech je taky pozoruhodný. Je to banalita, ale má to 35 minut, takže zas tak strašný to není. Tyto filmy už si hledají opravdoví fajnmekři, jakožto fanoušek pana Sováka (Sovči), jsem tento film zkrátka musel vidět. ()

D.Moore

Tyhle zbytečně natažené filmy založené na jedné, navíc nepříliš vtipné anekdotě moc rád nemám. Alespoň že se tedy v hlavní roli objevil Jiří Sovák a moderátora psí výstavy způsobem jemu vlastním ztvárnil Jiří Wimmer. "Žádáme ještě, aby dvě přihlášené dogy, paní Jandová a pan Roztočil, zaplatily v kanceláři poplatek." ()

ostravak30

Takové sice hloupoučké rozuzlení, ale vážně překvapivé. iřina Bohdalová, Jiří Sovák a Jiří Wimmer tomu dali šmrnc. Chvílemi sice hapruje zvuk, ale chybí tomu trocha té vtipnosti. Tedy více vtipnosti. Dva, ač kvalitní, herci to prostě sami na vařené nudli - slabší zápletce neutáhnou. A taky by mě zajímalo, jak se podařilo Mirko Musilovi vylézt na strom a pak z něj jednoduše seskočit, to mi zůstává záhadou. ()

blackrain

Velmi nenáročný skoro detektivní příběh. Jiří Sovák byl jako kapitán ve výslužbě moc příjemný. Takhle nějak si představuju starého policajta, který ukončí aktivní službu a jen tak se k něčemu zcelá náhodně připlete a chce něco rozlousknout. Jiřiny Bohdalové paní spisovatelka, která fušovala, panu kapitánovi do řemesla, byla pěkně protivná ženská. Vyřešení celého případu mě nepřekvapilo, ale i tak pobavilo. Mám totiž podobnou zkušenost. ()

MickeyStuma

Příjemný letní detektivní příběh z prostředí kynologické soutěže pro pejskaře s příjemným rozřešením. Televizní povídka je životní, svěží a zcela přirozená. Jen to dosti kazí herecký projev Jiřiny Bohdalové, která tu lidskou přirozenost prostě nezvládla. Buď přehrávala nebo zkrátka všude hrála zcela stejně. Jiří Wimmer coby uvaděč se svou krkolomnou mluvou jako obvykle pobavil. Zkrátka se jedná o nenáročnou televizní povídku spíše pro starší diváky. ()