Děj snímku nás přivádí k mladému páru Johnovi a Lynn, kteří se po jaderné katastrofě snaží přežít v lesích. Putují zpustošenou krajinou se svou jedenáctiletou dcerou Pauline a snaží se s vynaložením všech sil najít ztraceného syna Granta. Ze současné civilizace, jak ji známe, zbyly jen trosky. Společnost se rozpadla na menší skupiny, kterým jde o přežití. Rodina musí být vždy o krok napřed před zdivočelými nájezdníky Bersekery, které charakterizuje brutalita, znásilňování, drancování a ničení jakékoli formy lidskosti v každém, kdo ji projeví. (D.Sleeper)

Pilda17 odpad!

Nicotní béčko, které patří k nejhorším postapokalyptickým snímkům, které jsem viděl. Děj diváka nevtáhne, příběh neosloví a herecké výkony spíše provokují. Tohle se pořádně nepovedlo .. 0/10 = 5% ()

vitekpe

Sharon s katastrofalnim ucesem, ale je to "postapokalypsa" tak je to asi schvalne... :-) Jinak jde o nedulezity videofilm s nekolika znamyma jmenama v obsazeni. Neni proc doporucovat, postapo filmu je spousta a mnohem lepsich...Nebejt tady Sharon, vubec na to nekoukam. 2- ()

Blowler odpad!

Naprosto špatný film. Tak špatný, že se mi ani nechce věřit, že jsem se nakonec dodíval do "konce". Produkční se zde asi nechal inspirovat kontroverzním režisérem Larsem von Trierem, který natáčí zásadně kamerami bez použití stativu, aby se divák více vcítil do filmu. V tomto případě to ale působí dojmem, že je celý film točený na mobilní telefon. (Vážně. Můj starý huawei za tři tisíce točí lepší videa.) Herecké složení je příšerné. Všichni herci jsou jak figuríny. Bez duše, bez emocí a bez sebemenší chutí udělat něco víc, než jen přeříkat naučený scénář. Jedinou výjimkou jsou Corin Nemec a hlavní záporák, kteří zase šíleně přehrávají. Nejhorší je zápletka. Chování aktérů nedává smysl, jednotlivé scény se střídají na přeskáčku a v celém filmu se vlastně téměř vůbec nic nestane. Celé to završuje konec. Tento film totiž nemá konec. On prostě z ničeho nic skončí. Vtipné. Jako třešničku na dortu bych chtěl vypíchnout jednoho tvrďáka, který ke konci filmu mlátil chudáky osadníky žlutým plastovým řetězem, se kterým jsem si hrával jako dítě. Achjo. Kdyby ho aspoň přebarvili.. ()