28 Hotel Rooms

všetky plagáty

On (Chris Messina) je spisovateľ bestsellerov a ona (Marin Ireland) analytička. Počas pracovných ciest sa stretávajú v izbách rôznych hotelov. Čas strávený v nich je rozhodujúci pre vývoj a smerovanie ich vzťahu, no obaja sú už zadaní. Jedného dňa ju on dobehne na chodbe a povie jej, že ju miluje... (sochoking)

kaylin

Snímek "28 Hotel Rooms" má námět, který se mně osobně velmi zamlouvá. Komorní prostředí, ke kterému není potřeba příliš mnoho herců. Všeho všudy pouze čtyři a s těmi si snímek naprosto dokonale vystačí. Proč víc herců, když se film točí hlavně kolem dvojice, která se schází po hotelových pokojích. Právě zde řeší svoje životy, zde řeší svoje problémy, které mají, ať už společné, anebo v životech, které vedou jinde, mimo hotelové pokoje. On a ona se schází po hotelových pokojích, protože jsou do sebe zamilovaní. Přesto ale vedou svoje osobní životy. Ona má manžela, s kterým porodí dítě. Přesto muže z hotelových pokojů miluje. Ona ji miluje, i když ví, že má manžela a dítě. Jsou si prostě předurčeni osudem. Jejich vztah nepatří k těm dokonalým, k těm jednoduchým. Snímek rozhodně není obyčejná romance, ale chce se podívat hlouběji na to, jak může podobný vztah fungovat, respektive nefungovat. Více: http://www.filmovy-denik.cz/2013/02/28-hotel-rooms-2012-40.html ()

ecceHOMMO

Vymyslené je to pekne, ale dejová pútavosť je mizerná. 28 českých rumov, by bolo určité zaujímavejších, než týchto 28 (hotel) rooms-ov v ktorých posteľné scény sú bez potrebnej iskry a vášne. A o dialógoch ani nehovoriac. Ako tak film zachraňuje posledná zhruba polhodinka, kedy sa vzťah dvojice dostane do iskrivejšej a komplikovanejšej roviny a presvedčivý výkon Marin Irelandovej. ()

silvusaak

Puvodne jsem myslela, ze jde o jednu noc ale 28 rouznych pokoju, coz by vic ukojilo moje stalkerske choutky, no tohle bylo moc prijemny prekvapeni. Neskrobeny, uveritelny, parecek mel jiskru - ne americky cliche romaneticke komedie, ale takovou realnost. Obcas sice trosku prehravali, ale celkovej dojem to moc nezkazilo. ()

sochoking

Chlapík so ženskou sa stretávajú po hoteloch a na jednotlivých hotelových izbách sa dozvedáme, ako sa vyvíja ich vzťah a kam smeruje, pričom ona je vydatá ženská. Je to ten typ filmu konverzačka- mrdačka. Bohvieako mi do úlohy hlavnej predstaviteľky Marin Ireland nesadla. Zdala sa mi ako ten typ ženskej, ktorá mrdá s každým, len s vami nie. Zo všetkých 28ich izieb sa mi páčila akurát v izbe číslo 306! ()

texa

Ten film vůbec nic teda nepřináší. Děj obyčejný, jako v mnoha filmech, jenom bez ostatních rušivých elementů a dalších zamotaných příběhů. Marin Ireland mi byla úplně nepříjemná a nemohla jsem ji vystát po celou stopáž. Nuda. Ještě, že to nebylo delší. ()