Celeste (Rashida Jones) a Jesse (Andy Samberg) spolu chodili už na strednej škole. Skoro potom sa vzali a teraz, na prahu tridsiatky, stoja na križovatke. Kým Celeste zažíva úspechy v podnikaní, Jesse je nezamestnaný, bez chuti do života. Celeste má pocit, že ak by sa rozviedli teraz, mohli by zostať priateľmi. Jesse, hoci Celeste stále miluje, jej rozhodnutie pasívne prijíma. Celestine predstavy sa ale od reality líšia. Kým si zvyká na nový život, pomaly a bolestivo si uvedomuje, aké chyby v manželstve urobila. Na nápravu si ale vôbec nezvolila vhodnú chvíľu... (TV Markíza)

dr.fish

Toto je ten typ filmu, který si pustíte, půl hodiny ho sledujete a neustále si říkáte "Co to sakra ten vořech mele?, Co to plácá, vo čem to jako má bejt?". Naprosto, ale naprosto mimo. Oni si prostě mysleli, že když se tam bude hodně mluvit, že to bude inteligentní. A nemá to ani hlavu ani patu. Vůbec mne nezajímalo, jak to dopadne. 20% ()

Seti

Další indie vztahová sonda, která tentokrát míří někam mezi přátelství a lásku, a snaží se tyto pojmy představit v nejednoznačném propletenci, v němž jsou hranice citů velmi těžko rozlišitelné. Právě určitá míra podivnosti, netradičnosti a obtížné zaškatulkovatelnosti činí z Celeste and Jesse Forever nadprůměrnou podívanou, která je sice chvílemi utahanější než by bylo zdrávo, ale pořád se dostatečně vyvíjí natolik, aby udržela divákův zájem. Celé herecké obsazení je navíc velice sympatické, takže si tahle vztahovka rozhodně pozornost zaslouží. ()

kaylin

Celeste a Jesse jsou naprosto skvělý pár. Neskutečně si rozumí, všude jsou spolu, baví se a smějí se, jako jen málo párů. O to více vás překvapí, když zjistíte, že se tihle dva zrovna rozvádějí. Kdyby vám to sami řekli, nevěřili byste jim. Podle všeho se však hádali a právě tím, že se rozhodli rozvést, dalo všechno do pořádku. Jenže alkohol dělá svoje a oni spolu nakonec skončí v posteli. Jemu by to nevadilo, on ji miluje, ale ona to nenese dobře. Pak si ale uvědomí, těsně předtím než musela na nějakou dobu odjet. Celeste se chce s Jessem vidět, protože i ona zjistí, že vlastně rozvod nechce. Vrátí se a konečně mají čas si promluvit. Jesse jí ale sdělí zprávu, která s ní docela zamává. On čeká dítě s jinou. Jak je to možné?! Vždyť byla pryč jenom dva týdny! No jo, nevěra se objeví po nějaké době, hlavně když byla nechráněná. Jesse najednou chce rozvod, chce být otcem, ale Celeste chce jeho. Miluje ho. A teď tu máme základní problém. Jak to s těma dvěma vlastně skončí. Budete až do konce napnutí, jestli spolu zůstanou anebo se Jesse rozhodne pro svou nevěru. Vlastně je to místy celkem pěkný film, jen přestává být celkem rychle zábavný. Jde pak už jen o city, o to, jak se ona dokáže ztrapnit, že on neví, co vlastně opravdu chce. Začíná to pak být celkem dlouhé a vy se jen zajímáte o to, aby už to konečně vyřešili a vy si mohli jít po svém. Více: http://www.filmovy-denik.cz/2013/01/divosi-10-years-divoka-stvoreni-lets.html ()

Superpero

Sympatičtí herci nezakryjí fakt, že ten film byl vcelku o hovně. Respektive hlavní premisa není špatná, ale z vody se vařilo až moc. Andy Samberg byl až nečekaně civilní, ale bohužel značně větší prostor dostala Rashida Jones. Mám tu herečku rád, ale zde byla její postava prostě píča. Navíc fakt přehnaně stylizovaná do ženský která je hrozně v poho a kterou chlapi musej žrát, protože je přece kunda a hulí z gigabongu a dělá masturbační džouky. Ano byly to samé chvályhodné vlastnosti, bohužel to tlačení na pilu zde bylo příliš okaté. ()

Aljak

Predpokladám, že nie som jediný komu štýl a atmosféra tohto filmu pripomínalo (500) Days of Summer. Ako udržať pri živote priateľstvo aj po rozchode / rozvode? A je to vôbec možné? Však Láska predsa len tak rýchlo nezmizne a už vôbec nie u oboch ľudí súčasne, takže asi v takom priateľstve zostane aj naďalej nejaká neutíchajúca nádej (minimálne u jedného určite, možno aj u u oboch nezávisle). Ale teraz k filmu. Ten príbeh nebol vôbec zlý, dokonca by som povedal, že nadpriemerný. Veľké výhrady mám však k spracovaniu. Vôbec to nevyvolávalo ten dojem aký by bol za potreby. Namiesto tvorivej irónie boli situácie odľahčované skôr trápnymi monológmi, a to mi prišlo dosť nežiadúce. Ale ako pointa príbehu a vlastne aj väčšina deju bola naozaj znamenitá. No nie je to prvý, a asi ani posledný film zameraný na tému Lásky neláskavej, takže toto je v tomto ohľade taký ľahký nadpriemer - hlavne vďaka tomu, že sa to vyhlo klasickým americkým klišé. ()