Vitajte v džungli

• Česko Vítejte v džungli (viac)

V reklamnej spoločnosti dôjde k rozrtržke, keď Chrisov (Adam Brody) najlepší návrh loga novej značky toaletného papiera ukradne jeho kolega Phil (Rob Huebel). Riaditeľ firmy konštatuje, že jeho zamestnanci nie sú dostatočne kolegiálni a rozhodne sa, že všetci musia absolvovať náročný teambuilding v prírode, aby si vylepšili medziľudské vzťahy. Najme bývalého vojaka Storma Rothchilda (Jean Claude Van-Damme), aby všetkých zamestnancov vzal na opustený ostrov, kde budú nútení v ťažkých podmienkach spolupracovať, aby prežili, čím utužia svoj kolektív. Problémy však nastanú, keď pilota lietadla, ktorý ich priviezol na ostrov, nájdu mŕtveho a vedúci výpravy Storm sa kamsi ztratil. Od tejto chvíle Chris a jeho kolegovia musia zviesť ťažký súboj o prežitie nielen s divokou prírodou, ale aj navzájom medzi sebou. (TV JOJ)

Torgal

Priznávam, videl som len druhú polovicu v ktorej Van Damme hral tretie husle, takže hodnotím z tohto pohľadu. Ak by bol v centre diania, tak by to bola iná pesnička, pretože si zo seba parádne robí srandu. Všetky scény s ním sú super, o to viac som sa potom prenudil všetkým ostatným okolo. Verím, že na papiery zápletka vyzerala lepšie, ale jej spracovanie je celkom nuda na ktorej vidno obmedzený rozpočet aj schopnosti jej tvorcov. 4+/10 ()

bezslipov007

V poslednej dobe mam naozaj radosť z mojich obľúbených hercov z detských čias a to Silvestra a Jean - Clauda. Ale naspäť ku komédii. V prvom rade je to veľmi bizarný kúsok, ktorý dosť vykráda Goldingovho Boha múch, s tým rozdielom, že namiesto detí sú na ostrove dospelí. Párkrát som sa zasmial, ale nepovažujem tento kúsok za nejakú dobrú komédiu, humor sa mi zdal miestami dosť prízemný, beriem to skôr za akýsi úlet. Čo sa týka Jean - Clauda, ktorý paroduje tak trochu aj seba, nebyť jeho, tak si tento film asi ani nepozriem a bez neho by ten film mal o dve hviezdičky menej. ()

DonBraso

Abych se třikrát zasmál hlasitě u komedie se mě moc nestává.Je to volovina,ale film si na nic nehraje,přesně co jsem čekal,to jsem dostal.JCVD sám psal,že to bude pro něj funny a vzal to na sebe moc pěkně.Udělat vola ze sebe,proč ne.Okusování nehtů přichází v momentu,kdy Claude opustí scénu,což mě trochu štvalo,protože sranda nejvíc brala,když byly všichni pohromadě,občasné koule v kanceláři taky měli něco do sebe.Zamrzí závěrečný kick Van Damme,mohla být i parodie na roznožku.Kdo si pustil film,natož by věděl,že tam hraje JCVD má u mě uznání,protože jedna hvězda dělá šampiony:) ()

Tuxedo

Výchozí situace podobně slibná jako u Millerovi na tripu. Prvních 30 minut jsem se poměrně příjemně bavil, pak postavy začnou trochu moc mluvit o svých problémech a děj nehezky často variuje Pána much bez jakéhokoliv humorného znevažování. Film má posléze sklon občas diváku připomenout, že sleduje komedii, ujeté až parodické vsuvky však leckdy působí spíš nepatřičně (zvracení krve). Promarněná šance (výchozí situace, kdy rozličně typizované postavy jsou vrženy do pro ně atypického prostředí, vlastně nehraje roli), nejlépe z toho překvapivě vychází „ústřední“ hvězda Van Damme, jenž má na svědomí nejúsměvnější momenty. 2,5* ()

Figu

Dvě hvězdy, víc bohužel ani hovno!!! Dvakrát jsem se opravdu nefalšovaně zasmál a to poprvé, když JC začal za skupinkou lidí svého zájezdu odpalovat výbušniny a podruhé, když se sám velký Van Damme dostal do křížku s tygříkem. Ale to je dost málo! Opravdu jsem měl zůstat jen u traileru, pač ten by ode mě měl silnější známku! Tohle byl od Roba Meltzera směšný zkažený vtip! Jenže dost smutný vtip! Smutný hlavně pro fanoušky JCVD, kteří asi stejně jako já, už nechcou Jean-Clauda v podobné pičovině nikdy vidět! 35% ()

• Natáčanie filmu prebiehalo v Puerto Ricu. (Danny88)