A teraz môžem všetko

• Česko Všechno, co chceš (viac)

Neil Clarke (Simon Pegg) je úplne priemerný človek, ktorý sa snaží získať náklonnosť svojej krásnej susedky Catherine (Kate Beckinsale). Ako test na zistenie, či stojí za to zachrániť planétu Zem, mu mocní mimozemšťania z vesmíru poskytli možnosť robiť všetko, čo chce. Keď sa Neil snaží vysporiadať so svojimi novoobjavenými schopnosťami, musí sa spoľahnúť na to, že mu pri tom bude pomáhať jeho verný psí spoločník Dennis. (TV Markíza)

honajz

Vydržel jsem 53 minut. Absolutně nevtipné a asi museli být ti, co dali víc jak dvě hvězdičky, podobně oddaní monty Pythonům a Simonu Peggovi, jako byla posedlá ta učitelka Rayem, kterému stavěla svatyně. Humor jak z první třídy pomocné školy, a o nějaké logice nemluvím (např. proč jednou stačí říct "ať ta holka zapomene, co viděla?", ale podruhé za ní musí běhat, aby jí vysvětlil, že není gay, když by stačilo říct "ať to zapomene, co ten můj blbej čokl říkal?"). Proč se musí vždy hlavní postava chovat jak debil? Jediná zajímavá scéna mi přišla ta na dostizích, kde člověku dojde, že když může mít vše, je to prostě těžká, ale fakt těžká nuda. Za to ta jedna hvězda, jinak neskutečná a táhlá nuda bez nápadu a čehokoliv zajímavého nebo příjemně vtipného. ---- Ok, nakonec jsem to s vypětím všech sil dokoukal, a nic se nezměnilo. Mimochodem, ten fekální humor přebrali Britové od Amíků? Dřív jim to šlo bez něj. ()

TheDon

Bruce almighty by se divil. Sájmon Ped-ofil (přiznejte si, že byste ho nechtěli vidět lákat vaše děti na bonbónky) a Káťa zpět ve výprodeji se konečně vyprsili s něčím ostrovtipným, u čeho se člověk i nahlas zasměje. A to je co říct. Podařených komedií je jako pracujících cigánů. Káťa je prostě uchvancancující a vždycky si vzpomenu na latex party z Underworldu. Jen škoda že Monty pájtnovci nedostali víc prostoru. Škoda. 85% P.s: Proč je na VŠECH plakátech napsanej jako hlavní hvězdá Sájmon a jen tady Robin Williams? To zase ladil nějakej homoklád. ()

silentname

Po Teen Lust toto bude asi moje druhé guilty pleasure roku v oblasti komédií. Viem presne pochopiť, prečo kritici moc film neprijali, no na druhú stranu som sa na ňom nasmial skutočne viac než dosť. Ten doslovný humor filmu ma občas dostáva, rovnako ako aj predstava toho, že by sa niektoré scénky skutočne udiali v živote. Ako napríklad, keď sa fľaša od whiskey poberie do obchodu, aby sa vymenila za plnú. To som sa skutočne pobavil. Alebo aj aké ťažké je dostať sa do autobusu, keď sa môžete dostať aj do samotného motora. Tieto doslovné momentky ma skutočne pobavili. A nielen tieto dve. Bolo ich vo filme dosť. A nakoľko som sa bavil, tak si myslím, že komédia funguje. Keby to ale vezmem z pohľadu príbehu a všetkého čo sa do neho dostalo, tak je skutočne bordel na n-tú. Ale ja som sa skutočne bavil. A preto hodnotím film pozitívne. Možno by som sa k nemu dokonca aj vrátil. Jediné čo ma skutočne mrzí je fakt, že po tomto filme už nikdy nebudeme môcť vidieť ani počuť talent Robina Williamsa. Stále si hovorím, že toho človeka je veľká škoda. Hodnotenie: C+ ()

Frajer42

Zcela luxusní nápad, který zákonitě spouští řadu pořádných taškařicí. Nejvíce se mi zamlouvaly určitě emzácké rozhovory, které velmi jednoznačně a jednoduše hodnotily naši nejúžasnější lidskou rasu. Na tomto snímku je zcela úžasné to, že se divák bude neustále zamýšlet, jak by hospodařil se schopností hlavního hrdiny právě on. A takové fantazírování je prostě úžasné. Ke snímku bych si troufl mít snad jen jednu až dvě výtky. Neskutečně mi vadil mluvící pes á la Robin Williams (RIP). Nepřišlo mi to ani trošku vtipné. Dále se mi nezamlouval ten nápad s uctíváním ošklivého Inda. Vše ostatní bylo perfektní a moc jsem se u toho bavil. Až mi bránice poskakovala. Pochválen buď Terry Jones. Líbilo! Moc! V čele mé oblíbenosti stále sice zůstává Brian, ale tento počin bych zařadil snad hned za něj. Co se tedy režisérské filmografie Terryho Jonese a Monty Python produkce týče. ()

JJ.Gibson

Takový novodobý Božský Bruce na speedu :) Skvělé nápady a parádní situace, do kterých se Simon Pegg dostává díky své úžasné moci. Nejlepší scéna: Dennis - instalatér - Kate - Simon, mám tě rád - máš mě rád?? :D Zhruba do poloviny filmu je to opravdu jízda a neuvěřitelně to baví, pak malinko dochází dech, ale i přesto je to skvělá komedie a rozhodně doporučuji! ()

Zemřel Terry Jones

Zemřel Terry Jones

23.01.2020

V nedožitých 78 letech nás v úterý opustil velšský herec, scenárista, režisér a v neposlední řadě spisovatel, Terry Jones. Člen světoznámé britské komediální skupiny Monty Python vystudoval… (viac)

Monty Python: Nečekaný návrat!

Monty Python: Nečekaný návrat!

28.01.2012

A teď pro vás máme něco úplně jiného. Nemusíte mít jejich humor rádi. Ale to je asi tak všechno, co můžete proti kultovnímu statusu snad nejúspěšnější komediální grupy všech dob dělat. A pokud je… (viac)