"Dnes večer si otestujute svoje hranice a konečne dokážete, či si zaslúžite našu pomoc."  Brat Iris (Brittany Snow) potrebuje okamžitú transplantáciu kostnej drene, na ktorej úhradu jej finančné príjmy nestačia. Východisko z neľahkej situácie ponúka Lambrick Foundation, rodinná firma, ktorá chce pomôcť. Jediné, čo je potrebné urobiť, je v priebehu jedného večera sa spolu s ďalšími siedmimi účastníkmi zúčastniť hry na ich honosnom sídle a vybrať si medzi voľbou A alebo B. Na rozhodnutie je určených iba niekoľko sekúnd a bud' budú držať všetci spolu ako tím, alebo postupne eliminovať jeden druhého. Avšak aké sú skutočné možnosti? Je táto hra o tom, aby si súťažiaci pomáhali, alebo sa postupnou elimináciou ostatných prebojovali k víťaznému koncu? (sochoking)

Cappuccino

Námet sa mi vcelku pozdával a pevne som spočiatku dúfal, že nás čaká neobyčajná kombinácia thrilleru a hororu. Chabé herecké obsadenie na čele s priemerným záporákom však tlačilo hodnotenie celý čas ku dnu. No a koniec koncov ani samotné úlohy neboli vyslovene extrémne. Verím, že sa z nich dalo vyšťaviť omnoho viac. ()

khedy

Nebýt toho úplně zabitého konce, dalo by se hovořit o velmi nadprůměrném thrilleru. Těch 90 minut uteklo až neskutečně rychle a taková půlhohodinka navíc by tomuto snímku přinejmenším neuškodila. Když přihmouřím obě dvě oči a pominu všechno to nelogické chování postav, tak si film 4 hvězdy určitě zaslouží. Ocení zejména milovníci série Saw a dalších zvráceností. ()

gogo76

Peniaze sú vždy veľká inšpirácia. Ak je v tom navyše i záchrana vlastného brata, necháte sa v pohode nahovoriť na kadejakú zvrhlosť. Pomerne neznámy "hororík" ťaží hlavne z atmosféry uzavretého priestoru a nepredvídateľnosti, pretože šialený milionár je schopný všetkého. Trocha zaskočí záver, ale prečo nie? 70%. ()

Necrotongue

Snímek se nevyznačoval přílišnou originalitou, přinesl ale očekávanou podívanou pro mého vnitřního sadistu a skvělého bývalého agenta MI5, specialistu na výslechy. Před nedávnem jsem viděl seriál Hra na oliheň, teď jsem díky JASONOVI_X narazil na tento starší kousek a pomalu ale jistě začínám mít jasno v tom, že kdybych náhle zbohatl, musel bych si nechat zbudovat jakousi hernu či arénu, v níž by byli různými zábavnými způsoby odživotňováni soutěžící, abych si tak udržoval určitou úroveň. Podle toho, co mi filmaři předkládají jsou už zřejmě dostihy, tenis a podobné sporty pasé. Pokud by se soutěžení v podobných disciplínách dostalo mezi olympijské sporty, sportovní svazy jednotlivých zemí by ušetřily nemalé sumy za zpáteční letenky. Ve filmu mě zvlášť zaujala představitelka Amy; Marinu Ann Hantzis jsem už několikrát viděl ve filmech mimo její hlavní obor, a pokaždé na mě působila stejným dojmem jako rozpočet daného snímku- chabě. Ani tentokrát nebyl její výkon nadprůměrný, ale přece jen jsem si všiml určitého pokroku. Na druhou stranu mě zaskočil nevěrohodný osud její postavy. Vždyť ta extrémně schopná žena sbírala ve svém oboru jednu cenu za druhou právě proto, že vydržela pracovat dlouhou dobu za sníženého přístupu kyslíku. To bylo tedy zklamání. Ale jinak film trochu nadhodnotím, protože chci být dnes milý. Dělám to i navzdory tomu, jak moc mi přijde nefér, že mi ještě nikdo nenabídl deset tisíc dolarů za to, že si sním steak. / Poučení: Zapomeň na přístup oko za oko. Tady platí oko za prachy, zub za prachy, vnitřní orgány za prachy. 4*- ()

Flipnic

Jóó-ho-hóó!!! Tak to bylo parádní!!! To mi fakt sedlo!!! Za málo peněz hodně muziky. Prostě parádní atmosféra, ta dělala fakt moc, sadistický tak akorát že to bylo uvěřitelný a relativně napínavý. Relativně dobrý herecký výkony. Na nic si to nehraje, nic to ze sebe nedělá, ale udrží to v ku.....é pozornosti od začátku do konce ... A ten konec, masakr ... V Japonsku natočili před 14ti lety něco podobnýho, Red Room (1999) se to jmenovalo. Tam šlaovšem míra brutality a zvrácenosti úplně za hranice běžných představivostí ... Tohle je takový uhlazený ... Fajn to bylo, moc. Plus pár vtípků černýho humoru, ale fakt černočernýho, prostě tohle se mi líbilo. ()

• Přestože se polovina filmu odehrává v jedné místnosti, natáčení probíhalo přesně rok. (rob_troy)
  • Filmovanie snímky prebiehalo v kalifornskej Pasadene. (MikaelSVK)