Jsou sice staří, vědí však jak si užít život. A když při tom někoho napálí, vůbec to nevadí. Původní americká televizní show se skrytou kamerou a Betty White s její partou důchodců, kteří si utahují ze všech dříve narozených. (oficiálny text distribútora)

Ukážka z filmu 10

Gemini

Tento převzatý původně belgický pořad sestává ze scének "skryté kamery" s hodně kolísavou kvalitou. Pravda je, že herci jsou přesvědčiví, takže třeba stařence, která líčí mladičké spolucestující jak se ve Vegas strašlivě ožrala a spustila, a pak se slovy "co se stalo ve Vegas, zůstane ve Vegas" hodí na hlavu jeptiškovskou loktuši, jsem se upřímně zasmál. Ale po jednom max. dvou dílech už dokážete téměř všechny pointy odhadnout předem a zábavnost tím značně klesá - ono jde totiž vždycky buď o pozitivní nebo jen rozpaky budící překvapení mladších generací životní energií nebo zamrzlou pubertou (pra)dědečků, které potkáváte na ulicích nebo v obchodech. Říkám - proč ne. Ale ten značně omezený potenciál nejde ničím zachránit. 60% ()

Tom Riddle

Skrytá kamera, která by bez přítomnosti Betty White nikdy neexistovala. Sem tam úsměvné, sem tam trapné, sem tam k popukání, ale vždycky problematické z hlediska samotných nachytávek, mnohdy totiž nejde o vyložené "nachytání", sem tam jde jenom o skryté záběry hrubě se chovajících důchodců. Za samotnou Betty každopádně palec nahoru. ()

unclejack odpad!

Rozhodne podarenejšie než česká verzia a vďaka prítomnosti Betty White aj o poznanie vtipnejšie, stále sa však bavíme o laciných nachytávkach, ktoré v mnohých mnohých prípadoch prerastajú do sféry ťažko popísateľnej trápnosti. Aspoňže tí účastníci nehrajú akoby ich boli pobrali z najbližšieho Lidla. ()

MM_Ramone

Skrytá kamera a jej nič netušiace obete. Koľko bolo natočených podobných relácii? Toľko, že už to televíznych divákov prestalo celkom zaujímať. Vyslúžilá americká herečka Betty White sa pokúsila tento opozeraný koncept niečím inovovať. Svojou starobou. Za pomoci ďalší starých, bláznivých páprdov sa snaží nachytať mladšie ročníky. Áno, je to originálne. Gerontokreténi, čo sa správajú ako teenageri. S niečim podobným som sa fakt ešte nestretol. Lenže ono je to hlavne strašne trápne a nehorázne stupidné. A z tých sexuálnych narážok starej, spráchnivenej múmie Betty White je mi na zvracanie. * ()