Nejprestižnější hudební událost roku v přímém přenosu ze Staples Center v Los Angeles tlumočí Dana Hábová a komentuje publicista Jan Rejžek. (oficiálny text distribútora)

igi B.

Nic proti (reálnému) šoubyznysu a vivat zase jednou za rok všechna ta načančaná šou a popkulturní šmíra!!! . . . A minutu kvílení teda za tu W.H. Ale proč mě to jenom nechává chladným? . . . A teď si jdu pustit STARÝ(!) dobrý Beach Boys. "Smile"! :-) . . . Tak keep smiling... %-[] - - - P.S. Jo a VDGG mají loni taky nový album! Tak teď zas něco progresivnějšího k HUDBĚ... http://www.youtube.com/watch?v=VeUEVO5sCvg&feature=related ;-) - - - P.P.S. A když už byla něco po páté k ránu panem fftipálkem pro našince vedená řeč o té "vyřidilce" (druhým radí, sobě nedovede?), napadlo mě, zda by nemohl Mr. R. napříště zůstat u svých nekrologů? Poslouchat to jeho huhňání, mlaskání, šumlování a vůbec nesrozumitelné blebtání je i k ránu s ránou docela k nesnesení. Kdyby v brněnském studiu nebyl, bylo by to úplně jedno, protože mu stejně většinu přenosu nebylo prakticky rozumět. Nechce se mi věřit, že by se mezi mladými hudbyzpytci nenašel nějaký rozený "spíkr" a pan trafikant by se mohl navždy odebrat mezi své ctihodné mrtvoly, případně svými >jazykovými< schopnostmi škádlit paní ministryni... °-/ . . . Howgh. - - - - - (Sledováno za ledové noci 13.2.2012 na >grammlavém prostoru< , hodnocení a komentář zde ospale jako první /...a klidný spánek věčný, Whitney.../ - 13.2.2012) ()

GodComplex

Ugh, ono to neni spatne, ono je to k nevydrzeni strasne a k uzoufani nudne. $$$ kaspari oslavujici si svuj umirajici hudebni prumysl, ktery se nekontrolovane riti cim dal vic do kytek, misty je to k placi, misty je to vylozene trapne. Jedna hvezda za pozitivni duchodce z Beach Boys. 2/10 ()

Splasher

Už to, že to uvádí rapper (JT Smith), mě mělo varovat. Každý rok si říkám, že letos to snad bude o něco lepší než minule a ono zase ne. Navíc chvíli poté, co pan Fry odvedl výborný výkon na BAFTAs. No ano, hudební mainstream mě hodně míjí, ale i tak je mi jasné, že 21. února se u Brit Awards alespoň trochu pobavím. Vydržel jsem to do 4 a po slušném odzpívání Rolling od Adele jsem to zabalil, protože bylo jasné, že úroveň půjde zas a jenom dolů. ()

poz3n

Tož letos to bylo nějaké slabší. Žádní Arcadi... Rihanna, Katy Perry a další akorát opět předvedly že neumí zpívat a ty dance stage mi tam dosti vadily. Aspoň že Paul to trochu zachránil. ()

Aluska88

Jak by asi řekl namachrovaný "Kral" Rytmus: "Takto poviem...":) Toto předávání Grammy by se dalo rozdělit na dvě části. 1. Předávání cen Grammy a veškerý ten naleštěný, šoubyznysový humbuk okolo toho. Tribute za Whitney v podání Jennifer Hudson, úžasný duet Alicii Keys s Bonnie Raitt, ne tak hrozné pěvecké výstupy Rihanny a Katy Perry, otřesný Chris Brown, který si hraje na "ultra machra," jak umí božsky tancovat a zpívat (Zpěv? Ha ha!:) a je prostě "mega hvězda." Tohoto týpka prostě nemůžu slyšet ani vidět od doby, kdy jsem viděla klip Next To You, kde předvádí nepochopitelné kreace ještě spolu s Justínkem Kýblem. 2. The Woman. ADELE. Její "vocale performance," kterým hravě strčila do kapsy všechno ostatní a ze které až mrazí, ze síly její osobnosti, přirozenosti, mimořádného hlasu, talentu a odlišnosti od všech těch vyumělkovaných, stereotypních rádoby zpěvaček a "zpěváků", kteří mnohdy vytvářejí více "hudební porno" než skutečnou hudbu a bez sračky jménem Autotune by si ani neškrtli. "There's a fire starting in my heart..." ()

• Nejvíce cen 6 si odnesla britská zpěvačka Adele, a to včetně nejprestižnějších cen za nahrávku a píseň roku a album roku. Pět cen získala kapela Foo Fighters. Čtyři ceny pak obdržel z rekordních sedmi nominací zpěvák Kanye West. (Paity)
  • Počet udělovaných cen byl v rámci Grammy 2012 snížen ze 109 na 78, když některé kategorie byly sloučeny a některé zrušeny úplně. (Paity)