Legenda Van Damme

• Veľká Británia Jean Claude Van Damme: Behind Closed Doors

Britská reality show, která podrobně sleduje život belgické akční hvězdy. Podíváte se nejen do zákulisí a natáčení nových filmů,ale i do osobního života, rodinných vztahů a pocitů akční legendy Jean Clauda Van Damma. (korbitch22)

Figu

Kdo by nechtěl fotku s Van Dammem a ještě možná, kdyby si u toho mohl stoupnout před objektiv taky Bolo Yeung. I odpůrci JC by byli pyšní, chlubili by se a určitě by doslova machrovali, že mají fotku s panem karatistou. Já osobně tomu mladíkovi záviděl a krásný bylo, jak i on sám z toho byl hotovej. Van Damma mám rád, je velkou součástí mého filmového světa, vyrůstal jsem na jeho filmech a jsem spokojený, že jsem splnil povinnost fanouška a vychutnal si i jeho soukromý život v tomto solidním dokumentu... 70% ()

Pítrs85

Velmi příjemné překvapení, tedy ani ne tak samotný dokument (ty mají britští tvůrci většinou zpracovány na vysoké úrovni), ale samotná osobnost JCVD. To, že žil v dobách své největší slávy jako rock'n'rollová hvězda, je všeobecně známo, to, že chvíli po ní žil životem ještě nevázanějším, taktéž víme, ale že se bude kolem své padesátky kát a za své hříchy se omlouvat a nic neskrývat za ubohé lži či polopravdy, mě skutečně zahřálo- on totiž pan Van Damme je hlavně člověk a, světě div se, člověk s velkým srdcem, smyslem pro humor (i pro sebeparodii) a sympatickým vystupováním na veřejnosti (jen málokdy odmítne žádost o autogram, naopak- rád si vámi, očividně, i popovídá). Zkrátka člověk, co má rád život. A tohle zjištění je nad všechny nové vandammovky a že mu jich do budoucna přeju co možná nejvíc. ("Dostal jsem nabídku na tři filmy, za každý by mi vyplatili 12 miliónů dolarů a já na ně, že chci dvacet, jako má Jim Carrey, tak zavěsili. No, byl jsem zrovna vožralej.") ()

Marsik

TV BARRANDOV - První epizoda (1/8): Zatím to je průměrný dokument. Nebýt toho, že je o JCVD, tak by to byl podprůměr. V úvodním dílu se toho moc neodehrálo (scény s jeho psem byly na můj vkus dlouhé). Zatím to nebylo tolik záživné. Ale dám tomu čas. S JCVD můžu cokoliv (film, dokument,..), je to můj nejoblíbenější herec, takže pokud se natočí něco, kde je on, neváhám a jdu do toho. Po první epizodě to je na 60%. (2/8): Druhou epizodu jsem bohužel prošvihl. ()

otík

Jean-Claude si tímto dokumentem zvýšil u mne kredit o celých 100 procent. Jeho filmy jsem sledoval jako mladší s nadšením, jeho novější filmy už zas tak velké terno nejsou. Přesto je to můj oblíbený akční hrdina, kterého mám v úctě. A jsem rád, že tímto osmidílným dokumentem jsem ho mohl poznat ještě více. Zábavné to občas bylo víc i míň, epizody se psy jsou zcela zbytečné, chtělo by to více záběrů z natáčení, ale i tak díky, Jean-Claude, za tvou upřímnost. A samozřejmě nesmím zapomenout na skvělý dabing Jirky Pomejeho, který konečně po dlouhé době Van Damma mluví a je to balada pro uši. ()

Rominator

Jean-Claude Van Damme nechává po pět měsíců náhlédnout kamery do svého každodenního života. S Van Dammem oslavíme 50. narozeniny, navštívíme jeho trenéra z mládí Claude Goetze a podíváme se na plac při natáčení filmů. Největším překvapením byla pro JC v osmé epizodě návštěva dlouholetého kamaráda Bolo Yeunga. Pro fandy povinnost zhlédnout. Zhlédnuto všech 8 epizod. ()