H34D

Seriál jako celek se zdá nesehnatelný, tudíž hodnotím jen část s Louiem C.K. a Flight of the Conchords. Louie si jede svůj klasický stand-up špičkové úrovně, kde stejně jako ve svých pozdějších vystoupeních vykresluje běžné životní situace způsobem, který z nich vypichuje jejich absurdní jádro. K tomu přídá vhodné užití vulgarit a voilá, na světě jsou nezaměnitelné a přitom jaksi důvěrně známé příběhy, kterým se nepřestávám smát... Flight of the Conchords zase pro změnu vzali kytary a s vážnými tvářemi zahráli ty nejabsurdnější (pseudo)písně, které později také použili ve svém skvělém seriálu. Za mě tedy paráda, jen se obávám, že ostatní díly by této laťky nebyly schopny dosáhnout. 8/10 ()

Pavlínka9

Díl s Louis C.K. - super :) Sice je to polovina zkopírovaná z Lucky Louis, ale je to vtipný :) Je na něm vidět, že tohle ho opravdu baví a jde mu to dobře ;) ()

warrenur

Pobavil ma uvod s Olsenovie dvojickami a potom kratucka zenska vztahova vsuvka. Personifikacia vyletu do Harlemu a potom cernocha medzi bielych ma az tak nebavila. Tymto som si len doplnal akysi "rest". :) Slabsi priemer. Bill je odvtedy uz uplne inde. ()