Jednoho dne Calluma Ormonda varuje jakýsi blázen. Prý se má s rodinou někam ukrýt na 365 dní, nebo ho zabijí ti, kteří zavraždili jeho otce. Ale ten prý přece zemřel nakažený nějakým neznámým virem. Cal začne pátrat nejen po otcově smrti, ale i po dávném tajemství své rodiny. Ale není jediný, kdo chce rozluštit tajemnou singularitu Ormondů. Když je neprávem obviněn, že napadl svého strýce a svou mladší sestřičku, zdá se, že se proti němu celý svět spiknul. Jde po něm nejen policie, ale i neznámí útočníci, kteří se nebojí použít i drsnější způsoby. S pomocí svého nejlepšího kamaráda Bogese a tajemné kamarádky Winter postupně odhalují nečekanou pravdu. Smrtící odpočet začal. Čas běží a každá vteřina může být ta poslední... (ChristieBate)

moviefilms

V nějakých částech nedává absolutně vůbec smysl, co a proč se tam odehrává. Nehledně na to, že v knize jsou věci úplně jinak, jak může kluk, kterej bydlí rok, popř. pár měsíců na ulici, nosit značkový oblečení a dotykový telefony? To je trochu kravina. Jak si někdo může stoupnout s mega kamerou přímo naproti domu, který sleduje? Proč když je někdo z nich v nebezpečí tak se tváří, jak kdyby se nic nestalo? Takhle bych mohla pokračovat dlouho... za mě to opravdu víc než 20% nebude. ()

JamesSi odpad!

Viděn 1 díl + rekapitulace. Neuvěřitelně odfláknuté. Neuvěřitelně. Knížky byli neuvěřitelně stupidní akční teen béčko s příjemnou formou, ale alespoň bylo vidět, že se spisovatel snaží. Tenhle seriál je opravdu něco, co bych čekal dopoledne na TV Barrandov - lině natočené, levné, vizualně nezajímavé. Statické záběry, žádná změna objektivů a scenáriticky hloupé. Na YouTube naleznete krátké filmy, které mají stokrát větší uměleckou hodnotu a pravděpodobně mají o dost méně zhlednutí než tahle korporátní sranice. ()

Gogo333

13 dílný seriál podle knížek spisovatelky Gabrielle Lord. Stejně jako knihy vychází 1 díl za měsíc. Seriál je určen spíše mladším divákům, kteří přehlídnou ty nelogické chyby a podobné věci. Zatim viděny 3 díly a asi už dál pokračovat nebudu. Za mě 35%. ()

• Seriál je natočený podle stejnojmenného knižního seriálu od Gabrielle Lord. Knih je ale narozdíl od televizní produkce 12. (moviefilms)