Jack a Kate se milují. Uspořádali velkolepou svatbu a míří vstříc svému štastnému společnému životu, dokud se každý z nich neprobudí sám v zapečetěné cele bez dveří. Videa promítaná na zdech odhalují útržky jejich životů... Dvacátníci Kate a Jack budí dojem šťastného páru. Tak jako všichni s sebou však vláčí tajemství, která nejsou připraveni odhalit. Po svatbě se každý z nich probere z hlubokého a temného spánku v zabedněné místnosti bez oken a dveří. Uvnitř je pouze promítací plátno a monitor se dvěma tlačítky: na jednom stojí „ano", na druhém „ne". Hrůznou situaci ještě umocňuje sledování filmu odhalujícího útržky jejich společného života, které se objeví na obrazovce vždy, když monitor položí otázku. Každá další otázka je ještě podivnější a děsivější, než ta poslední. Brzy však začne být zřejmé, že právě absolvují tu nejbizarnější prověrku jejich vztahu. Odhalená tajemství je zavádějí hlouběji a hlouběji až tam, kde už nepůjde jen o zkázu jejich lásky, nýbrž i o samotný život. (HBO Europe)

misterz

Zmrvený dobrý námet. Snažilo sa to tváriť ako psychologický thriller, ale všetka snaha o rozumné psycho sa zastavila už niekde v prvej polhodinke a potom sa to už len tvárilo ako psycho. V skutočnosti to celé vypálilo ako nezmyselná blbosť. Dej preto logicky začal veľmi skoro nudiť. Zmysel toho, čo chceli autori filmom dosiahnuť a naznačiť bol síce jasný, len tá cesta k nemu bola hlúpa a výsledok ešte hlúpejší. A horor? To si niekto robí srandu? Sci-Fi? Možno tak v tom, že išlo o dobrý psychothriller. 35/100 ()

FFilipCZ

Pravda láska jest. Že by další variace na rádoby Sawovinu ve stylu Would You Rather ? Celkem nevšední trávení líbánek po svatbě, vo tom teda žádná. Mimo jiné krásná ukázka toho, jak věta, vytržená z kontextu nebo jen z poloviny řečená může úplně změnit celé chápání věci vyřčené - to by si povinně měli prohlédnout všichni pracovníci bulváru. Jinak opět vůbec né hororové, spíše lehčí thriller. ()

drankeryth

Videl som aj lepsie filmy na tento sposob, kde je clovek uvazneny a ani nevie preco. Filmu chybalo viacej akcii, ktore boli nahradene dialogmi, ktore obcas boli neskutocne rozsiahle, co je troska nudne pre mna. Film sa mi podobal na slabsi klon filmu KOCKA. Film sa da v pohode pozriet a urcite to neni sracka:) ()

Enšpígl

Já těm filmařům pořád říkám, nežerte houbičky, nežerte houbičky, nežerte houbičky, ale to by se člověk moh umluvit a stejně to bude zbytečný. Já nevím co si tady scénarista myslel ? Že snad diváci žerou houbičky ? Kdyby alespoň ta kočka co tam byla zavřená a ze začátku hecovala "imagarního frajera" na sex si sudnala víc než mikinu, tak by alespoň moje oko dostalo pamlsek, ale zase vzhledme k tomu jak vypadala za pár minut možná bylo lepší když zůstalo jenom u mikiny. No a ty dva včelaře co tam byli zavřený s ní radši vůbec neřeším. Mě to přišlo, jako kdyby se sešla nějaká antimensa a laškovala se svým IQ. ()

Morholt

Pořádně nevím, co si myslet. Nápad nijak převratný. Vlastně je to jen hra na pravdu a u té vždy záleží na tom, jak je zpracovaná psychologická stránka věci. A ta je tady značně kolísavá. V jednu chvíli je to fakt totální psycho, které nutí nedutat, v tu druhou chvíli nuda k ukousání a jindy člověk kroutí nad hloupostí postav. K pozitivnějšímu hodnocení mě přemluvily dvě třetiny herců, přičemž Ellen Hollman mě docela zaujala. Když si nehraje na germánskou válečnici, je to docela slušná herečka. 60% ()