Prozrazení

• USA Brake

Agent Tajné služby Jeremy Reins je držen v zajetí v kufru jedoucího auta. Musí snášet psychické i fyzické mučení, když se z něj teroristé pokoušejí dostat informace pro jejich komplot proti prezidentovi Spojených států... Agenta tajné služby Jeremyho Reinse (Stephen Dorff) čeká velmi špatný den. Probudí se do naprosté tmy, absolutně zmatený a dezorientovaný. Jediné světlo vychází z krvavě červených digitálních čísel, které mu tikají nad hlavou. Jeremy si rychle uvědomí, že je v průšvihu. Těžce se mu dýchá. Skoro se nemůže pohnout. A na jeho volání o pomoc nikdo neodpovídá. Pak uslyší zvuk motoru a vše mu začíná být jasné... je uvězněný v kufru jedoucího auta. Když jeho věznitelé odhalí své motivy, Jeremy si uvědomí, že ho nepustí, dokud jim nedá všechny detaily o "Roulette" - tajné lokaci, kam se uchýlí americký prezident v případě teroristického útoku... (HBO Europe)

Marsik

Přiznávám...po celou dobu jsem byl přikovaný ke gauči, bavilo mě to a o napětí nebyla nouze. Závěr mě nejprve mile překvapil, ale záhy mi sklaplo tak, až mě huba bolela. Závěrečné rozuzlení se zkrátka nepovedlo a mělo to končit o minutu dříve. Dávám sice 4 hvězdičky, ale to jen kvůli tomu, že mě snímek bavil po celou dobu stejně. 70% ()

Morholt

Minimalistický film, který se částečně může rovnat ještě s minimalističtějším a povedenějším Buried. Torres docela zručně manipuluje s divákem, který si pokládá otázku, kdo je přítel a kdo v tom jede a protože se pořád něco děje, film takřka nenechává vydechnout. A překvapí i závěr, i když ho člověk v povědomí tuší. Ten závěr byl vlastně to jediné, co mi trochu vadilo. Nebyla to pointa, co mi nešlo přes fousy, ale její zpracování. Tohle mohl autor námětu vymakat víc, ačkoliv věřím, že se po dokončení scénáře cítil jako génius. Buď jak buď, solidní jednohubka, která opět ukázala, že film se dá natočit i v kufru u auta. 80% ()

Tom_Lachtan

Prý 54% procent, prý vykrádačka, prý dementní konec - Ale no tak! Buried sem neviděl a ani to nemám v plánu, ale ostatní... Co se týče budování atmosféry a hereckého výkonu, nemám nejmenší problém, jasně, někdo by to zvládl líp, ovšem stejně tak by to miriáda herců dala mnohem hůř, než Stephen Dorff. Filmu trochu podráží kolena, že kupí jednu chybu za druhou (díky konci ani tak moc chybama nejsou. Ovšem pochybuju, že u některých věcí to byl záměr), stejně tak dost zavazí pár láskyplnejch dialogů. Jenže ten konec... Ten konec je prostě skvostnej a osobně jsem se při něm pochmurně chechtal jako už dlouho ne, díky němu se u mě Prozrazení vytáhlo o hvězdičku navrch. Ps: mARLL a woarrend jsou hovádka boží, který všechno vykecaj a navíc nic nepochopili, zásadně jejich komentáře nečíst. ()

bourec

Film sice hodně na způsob Buried,ale rozhodně o dost sledovatelnější.Sice si myslim,že po čtyřiceti minutách,kdy to bylo vyšponovaný,měli filmaři Reinse nechat utéct z autíčka,aby ten film dostal novou energii.Protože pak to postupně nudí,tempo uvadá,a přestává to bejt zajímavý.A konec?Docela podivný,jak to ukončili,50%. ()

Martin741

Jo, jo zase patrim medzi miestnych mentalov, ktori furt budu porovnavat tuto ubohost /pardon, "super genialny film"/ s dalsim snimkom, ktory sa vola Pohrben Zaziva. Toto je ubohost, rezia je mizerna, Dorff je mizerny herec, herecke vykony otrasne alebo ziadne ..... ledva som to dopozeral, fakt ubohost. 5 % ()