Lady Gaga - Inside the Outside

• USA Lady Gaga: Inside the Outside
všetky plagáty
Dokumentárny / Hudobný
USA, 2011, 45 min

Dokument stanice MTV o nejvýraznější ikoně novodobé pop music - Lady Gaga. Co všechno se skrývá pod bláznivými kostýmy? Jaká byla cesta k jejímu úspěchu? A hlavně upřímná zpověď o tom, co všechno je člověk pro svou kariéru schopen obětovat a jak s ní náležitě naložit. (Napp)

hrumsrt

Když to srovnám s ostatními dokumenty s Lady Gagou, tak tohle je takový průměr. Fajn je, že to fakt je 40 minut s Stefani, kdy jde o jeden fajn rozhovor. Překvapivě jsem se dozvěděl i něco nového... Hodně se vrací k dětství a k začátkům. Úplně to nemá ten drive jako Gaga: Five Foot Two, který je prostě úžasný! Ale i tak dobře se to poslouchá, jen možná by tam mohlo být trošku více zpěvu. Nicméně i tak to má jednu opravdu silnou scénu, a to když Stefani zpívá Marry The Night jen tak ze židle... 75% ()

Pavlínka9

On to není ani jako dokument, jako povídání Gaga o tom, co ji ovlivnilo v životě nejvíce a jak se dostala k tomu, co miluje nejvíce…Není tam žádné její zákulisí, jen takové rozmazané obrazy – převážně fanoušků a z koncertů – ale ne ona.. proto je to takové jiné – jako že to není o tom co prožívá již teď, ale co dělala jako teenager apod. Takže je to 40 minut lehkého povídání o tom, co dělala v mládí a co jí je inspirací a hlavně, že ona miluje New York a považuje ho a označuje za svého manžela. Není tam nějaká změna – povídá a sedí stále v tom samém a na stejném místě. Nic spešl, ale taky ani nuda. Rozhodně jsem se dozvěděla novinky, které mě u ní opravdu zaujaly :) ()

Daqvid77

Dozvíte se na 100 % mnoho zajmavých věcí kderé by jste do Gagy neřekli. Já ji teda moc nemusel ale tohle mě příjemně překvapilo. ()

Martin_W

Viděno již dávno. Velká snaha o to, aby se divák cítil strašně smutně a zároveň Gagu chápal jako by byl její velký sourozenec.. Na mě to nějak neplatilo, protože hodně dětí má mnohem horší dětství a celkově mi ten "TV film" připadal jako velké tlačení na pilu.. 68% ()

natalie15

Krásny dokument. Úplne najsilnejšia je scéna, keď Gaga začne spievať Marry the night - naživo, bez mikrofónu, len tak. Marry the night je pesnička, ktorá podľa môjho názoru najpresnejšie vystihuje jej život - jej boj. Príjemne prekvapilo divadelné prostredie, ako metafora toho, čo raz povedala : môj život je len divadlo. Vďaka Gage mám pocit, že žiadny sen nie je priveľký, neuskutočniteľný. Len treba veriť a snažiť sa :) ()