Výhoda

Krátkometrážny / Horor / Thriller
Austrália, 2007, 11 min

Réžia:

Sean Byrne

Některá tenisová utkání prostě nemohou dopadnout dobře. Zvláště když má soupeř výhodu domácího kurtu. (Festival krátkých filmů Praha)

Kryšpín

Snímek schazuje nezajímavá expozice, ale když se hrdinové dostanou na tenisový kurt, to jede z kopce. Parádní děsivá atmosféra využívající všechny prvky, které se vám pokusí rozježit chlupy na rukou. ()

Aluska88

Parádní kraťas s výborně fungující atmosférou ďábelského tenisového kurtu. Zvláště ty "pekelné zvuky" byly opravdu docela děsivé. A samotný závěr mi dal vzpomenout si na Městečko prokletých. ()

SOLOM.

Určitě jde o zajímavý australský kousek, který ovšem dle mého není úplně dotažený do konce. Začátek příjemně navnadí, mladý páreček dodá jistě nejednomu divákovi inspiraci na uspořádání vášnivých radovánek, nicméně když se tvůrci začali soustředit na hororovou část, tak tady jim to moc nevyšlo. Nebylo to vyloženě špatné, byl z toho cítit mysteriózní nádech a ani závěr nepatřil mezi nejhorší, ale k mému úplnému uspokojení mi tam prostě něco chybělo. ()

corpsy

Ktože nám to vyvádza na tenisovom kurte a prečo? Nie všetky odpovede budú zodpovedané, ale to aj tak nič nemení na tom, že ide o obstojne napínavý snímeček s veľkou dávkou očakávaní. ()

Fifer

Když horor chválím já, kterej na tenhle žánr nechodí, tak je to co říct. Má to 10 minut a je to působivé. Jen nečekejte žádné odpovědi na otázky, tohle je zkrátka styl: podání, na síť, smeč, game-set-match satan! (zhlédnuto na Youtube). ()

Honziczech

Působivý, hudebně (zvukově) i vizuálně zpracovaný snímek. Až zase příště půjdu na tenis, bude mi běhat mráz po zádech při vzpomínce na tenhle film. ()