V roce 2006 vydal Supraphon střihový pořad mapující československou televizní zábavu od poloviny šedesátých let dvacátého století až do nového milénia. Disk obsahuje 26 scének, které patří k tomu nejlepšímu, co Hlavní redakce zábavy Československé televize svým divákům nabídla. Mimo jiné Miloslav Šimek vyzpovídá Luďka Sobotu coby zástupce přestávkového redakce, Jiří Wimmer bude učit Karla Černocha hrát na housle, Iva Janžurová s Jiřím Hrzánem zazpívají několik duetů při jízdě na kolečkových bruslích a Felix Holzman se sejde na lavičce s Františkem Budínem. (Snorlax)

Snorlax

Nejen ČT, ale i Supraphon radostně žije z odkazu ČST. Při kvalitě současné televizní zábavy se však nelze nikomu divit, že sahá hluboko do archívu. Přiznávám, že bych si svůj osobní výběr udělala poněkud jiný, ale jsem vděčná alespoň za něco, čemu dnešní "zábava" nesahá ani po nehet na malíčku u nohy. ()

herr_carter

Pokud reprízují takovéto typy pořadů, každý normální člověk to musí brát za vděk, v dnešní době plné sraček typu "Máme rádi Česko", "Souboj národů", či snad hůř ještě mix silvestrovských "zábav", kde jsou ty zlaté časy inteligentního humoru..................moje hodnocení = 8,5 z 10. ()

Kuny27

Opravdu, úzký výběr scének, které proběhli v naší televizi. Neříkám, že by nemohli být vybrány některé i lepší hry, ale toto je opravdu vtipné... Vřele doporučuji- pro zasmání a odpočinek u televize :) ()