Hudební producent Phil Spector se zapsal do dějin rockové hudby nejen spoluprací s Beatles či Tinou Turnerovou. V roce 2003 byl obviněn z vraždy mladé herečky a mezi jeho obhájce patřila i Linda Kenney Badenová. Komorní drama o neobvyklém vztahu obviněného a jeho advokátky stojí na hereckých výkonech Ala Pacina a Helen Mirrenové. (MFF Karlovy Vary)

Kaluž

Al Pacino v nepovedeném filmu? Ano i takové věci se dějí. Navíc, když si tvůrci nechají mezi prsty proklouznout život takové persóny a vyseknou jen nezáživný fragment z jeho konce, nezavání to jen nízkým rozpočtem, ale i neschopností scénaristů přijít s chytrým dějem plným barvitých dialogů. Což se kupříkladu v samotném závěru projeví tak, že snímek žádný zavěr nemá a celou dobu se mluví vyloženě o hovně. ()

Pavlínka9

Skvělý Al Pacino, vynikající Helen Mirren, která vypadá nádherně a její elegance se skvěle projevuje v jejím rychlém a intenzivním herectví :) Je to, jak tu již bylo zmíněno - oslava herectví, jelikož tato dvojice je pro mě jednou z hvězdných dvojic. Spector bych jistě dobrý pošuk :D :D Ale já si myslím, že je nevinen...Tento film na mě působí pouze jako určitý "nástřel", toho, jak to probíhalo, jak se toho právníci ujali a jak na to reagovalo pár lidí...Ale samotný proces tam vlastně ani vidět není...Příprava na to byla všechno, čeho se tam dočkáme...Ale i tak to bylo skvělá show ;) ()

DonBraso

Můžu mít Al Pacina rád do nebes,ale k čemu mi je to platný.Nejspíš jsem nepřišel na chuť,tomuto týpkovi Spectorovi a to rock si rád poslechnu.Film je tak nudně udělaný,že to spíše vypadá na pilot seriálu,který se snažil vyniknout herce a ostatní hodil do koše.Je to kecání na pětníku,kde jsme chvilkama v nějakým pseudodokumentu co všechno Spector je a do toho flám jak prase,kde se řeší obvinění Phila z údajné vraždy herečky.Bohužel je to fakt mature slow motion a životopisných dramat jsem viděl už více a hlavně o parník lepších.Tady HBO si myslím vybralo svou daň,že všechno vsadilo na dva herce,který sice dokážou utáhnout i vola,ale diváka co čeká něco víc,to bohužel ne.Jako fanda Ala,jsem to přetrpěl,možná kdybych byl fanda Phila Spectora,tak budu samozřejmě skákat blahem,ale tenhle životopis mě silně nebavil pozorovat. ()

=woody=

Pěkný svátek filmu přeji! Jedním z dárečků, které nám karlovarský festival připravil, je i televizní film, jenž vychází ze skutečné kauzy a má tedy reálný konec i zápletku, průběh je však smyšlený a volně inspirován okázalým životním stylem a náturou někdejšího hudebního guru. Proč ale oči neodtrhnete od plátna, je životní výkon Al Pacina, jenž předvádí stejně strhující herectví, jako by stál na jevišti převtělen do Krále Leara, nebo Hamleta. Navíc to co říká má hlavu a patu.. Skvělé, svižné, zábavné.. Joj, to jsem se měl filmově! ;-) Woo. ()

claudel

Ve většině případů se stává, že se zvučná jména vzájemně sčítají a násobí, a pak vzniká velmi silné hodnocení. V případě Phila Spectora se Al Pacino, Barry Levinson, David Mamet a Helen Mirren vzájemně odečtli a zbyla z toho jedna hvězdička za paruky Al Pacina a směšné výstupy Jeffrey Tambora (ten je pro mě zkrátka směšný kdykoli od účinkování v Entourages). Naprosto nechápu, co nám tímhle chtěl David Mamet sdělit. Jeho divadelní hry uznávám, ale Phil Spector se opravdu nepovedl. ()

• Phil Spector (Al Pacino) v roce 2003 zastřelil herečku Lanu Clarkson zbraní namířenou do úst, za což byl roku 2009 odsouzen k devatenácti letům vězení. Zemřel ve vězeňské nemocnici v roce 2021. (TroiMae)
  • Film se točí kolem vraždy Lany Clarkson (Meghan Marx). Lana Clarkson se objevila ve filmu Scarface (1983) spolu s Al Pacinem, který hraje Phila Spectora v tomto filmu. (rafix)