Francúzsky pár Romy (Diane Kruger) a Richard (Gilles Lellouche) je na dovolenke v Amerike. Je zrejmé, že vo vzťahu to už dávno prestalo iskriť a po jednej nešťastnej konfrontácii Romy narýchlo svojho manžela opustí. Niekoľko míľ cestuje autom, ktoré si kúpila za Richardove peniaze v miestnom bazári a neskôr nasadne na prvý kamión, ktorý sa jej podarí zastaviť. Nevie, kam chce ísť, ani čo tam bude robiť, ale konečne prvýkrát po dlhej dobe sa cíti slobodná a nezávislá. Jedného dňa stretne tajomného Diega (Norman Reedus), ktorý si prišiel užiť do Las Vegas a jej život sa od základov zmení. (sochoking)

sochoking

Podľa mňa je to taká novodobá rozprávka. Dobre sa na to díva tiež, avšak nezanechá to vo vnútri vás nejaké hlbšie pocity, ktoré by ešte dlho pretrvávali po skončení filmu. Hoci tá spirituálna vec s Indiánmi nemala chybu. 60% ()

IceQueen

Odporúčam hlavne ortodoxným fanúšikom Diane, až na pár nevyhnutných výnimiek prakticky nezlezie z obrazu. Okrem svojho hereckého talentu decentne predvádza aj svoje iné kvality a ako bonus chvíľu poskakuje v kostýme zajačika, čo by teoreticky mohlo niekomu stačiť. Povrchné, naivné a pritom z témy by sa dalo vydojiť omnoho viac emócií. Možno dva - tri silnejšie momenty, čomu by zodpovedalo moje hodnotenie, keby som mohla dať dve - tri (2,5) hviezdy. V dobrej viere pre nás vybral Real Tom Hardy. ()

Corpsegrinder

Celou dobu jsem to viděl spíš na tři hvězdy ale závěrečnej Nick Cave ve mně zanechal trochu silnější pocit. Je to zvláštní film, řekl bych že spíš pro lidi co nežijou rutinou, jsou vzhůru po nocích a taky by někdy rádi začali znova někde hodně daleko. Byla celkem škoda že úvodních 40 minut je lehce roztahanejch a díky tomu zbytek filmu, obzvlášt poslední třetina která je na papíře údernější, vyzní uspěchaně. Nemám rád když filmy zdržujou, ale tu hypnotickou atmosféru bych klidně snesl další hodinu, a že to ani takhle neni zrovna nejkratší. Každopádně spokojenost. ()