Ultimate Spider-Man

• Česko Dokonalý Spiderman (viac)
USA, (2012–2017), 38 h 8 min (Minutáž: 22 min)

Tvorcovia:

Duncan Rouleau

Predloha:

Walter Simonson (komiks)

Hudba:

Kevin Manthei

Drake Bell, J.K. Simmons, Chi McBride, Logan Miller, Tara Strong, Clark Gregg, Tom Kenny, Adrian Pasdar, Matt Lanter, Stan Lee, Rick D. Wasserman (viac)

filmmovier

Ale jo, ono se na to nakonec dá i dívat. Má to tempo a spád, je to docela dobře nahláškované. jsou tu všechny důležité postavy okolo Petera Parkera i Spidermana a nechybí ani S.H.I.E.L.D. Mě se první díl ale opravdu strašně líbil, tak doufám, že se úroveň udrží. Fakt je to totiž sranda a někdy je to opravdu dost komiksové. Parádních 75%. A pokud budu chtít, klidně to i navýším, ale i takhle je to moc fajn. P.S. Asi zase začnu po ránu koukat na animáče... ()

Psema

Avengers: EMH tuhle vypravěčsky krkolomnou dětinskost (já vim, je to "kámoš, Spidey", ale stejně) válcují až hanebně moc. Alespoň že humor je v rámci cílovky fajn. ()

jh666

Dost lidí tenhle seriál odsuzuje, ale tak trochu nechápu proč. Jasně je to docela dětinské, ale ve výsledku to funguje. Narozdíl od Avengers Assemble se bavím skoro u každého dílu. Ano mohli si odpustit díly jako žabí Thor nebo Spider-vepř (i když ten byl opravdu vtipnej). Navíc potěší hostování dalších hrdinů (Cap, Iron Man, Thor, Hulk, Wolverine, Hawkey a naprosto boží Deadpool). Animace taky povedená, takže není co řešit. Jediné, co bych opravdu vytknul je zpodobnění Doctora Octopa. 70% ()

Kryton

Po třetím díle jsem to vzdal, protože nejsem cílová kategorie seriálu. To neustále pomrkávání na diváky, indacool kecy a vlastně neustále kecy. V rámci žánru animovaných komiksů je to průměr. Kam se to hrabe na Avengers. Holt Disney verze ! ()

karlik4801

Jasně, je to určené hlavně pro děti. Ale já jako fanoušek Spider-mana a celého Marvelu, hodnotím ze svého pohledu. Spider-man je tak neskutečně dětský že si to snad ani nezaslouží, chudák jeden. Líbí se mi odkazy na jiné postavy a taky představení Novy. Dokonalý Spider-man ode mě dostává dvě hvězdičky za animaci. ()

Dixiee

Tak nevím, asi je to na mě moc puberťácký a odlehčený, hrající si na něco cool and crazy. Čekala jsem asi něco krapet jiného, ale dovedu si přestavit, že dvanáctileté dítě z toho bude zcela nadšené. ()

Paity

Ten Spiderman je tak dokonalý až to je přitroublé. Zlatý Spiderman z 80. a 90. let. To byl pavoučí muž se vším všudy. ()

adam9

Dvě epizody stačily. Spider-Man absolutně nesnesitelný, a i když je to "highly childish", tak ani této věkové skupině bych se nedivil, kdyby se jí to nelíbilo. ()

H4ku11

Je príliš vidno ako je to určené pre mladšie publikum. Ak sa od tohto faktu nedokážete oprostiť nebude sledovanie pre vás príjemným zážitkom. Tak, či tak je to predsa Spiderman. ()

toi-toi

Infantilné. Seriál je zameraný na mladšieho diváka vychovaného na anime pre deti. Akcia nechýba, no vtípky čoskoro začnú otravovať a zbytočne naťahovať dej. Každopádne big up za zameranie dejovej línie viac na Parkera a jeho školské roky, i keď pôvodná mytológia sa rúca vďaka SHIELDu a "parťákom" ako domček z mokrých kariet. ()

Aurus

10/10. Za mě druhý nejlepší Marvel seriál, druhý nejlepší animovaný seriál, druhý nejlepší Spider-Man seriál a druhý nejlepší seriál který jsem kdy viděl. Škoda jen toho že není pátá série, to je velká škoda. Příběh je perfektní, postavy jsou neuvěřitelně sympatické, hudba je skvělá, akce tu je perfektní, animace je perfektní, lokace jsou zájímavé a kamera filmu je fakt super. Jsem zvědav na seriál Marvel Spider-Man. ()

bagetka007

Chápu, že Peterovi je 15, když ho ten pavouk kousne, na začátku této série to je rok od zabití jeho strýčka, ale je to fakt trochu moc puberťácké... ()

Vencik89

Je to vtipné a jsou tam avengers:) Vůbec mi to nepřijde přehnaně dětské, je to taková fajn oddychovka po všech těch filmech k zamyšlení. ()