Zeck

Jediné, co na tomto "dokumentu" občas za něco stojí, jsou doprovodné informace k hrané části. Samotná hraná část je tak nesmírně amatérsky natočená, zahraná a kompletně vycucaná z prstu, že skutečně netuším jak někdo může napsat, že mu běhal mráz po zádech. Není to ani horor, není to ani dokument, není to v podstatě nic, jen další příspěvek do dnešního přesyceného byznysu s názvem "Paranormální jevy". Ochotnický trapný pokus o tajemný seriál bez špetky napětí a atmosféry, ačkoliv jeho jediný důvod vzniku je právě tohle. Kdyby se alespoň tvůrci zaměřili na skutečné příběhy, které si nikdo neumí vysvětlit a udělali z nich podobnou frašku, aby to působilo tak nějak "záhadně" a opravdově, ale ty jejich scénáře, to svět neviděl (farmář jede přes půl Texasu k jedné ovci, kterou tam umístil do boudy aby měla "klid"). 20% ()

Campbell

Totálně parádní fake found footage seriál. Tohle mě odzbrojilo. Každej kdo se zajímá o kryptozologii tak ho to určitě nezklame. Všechny zásadní potvory(zombie, upíři, Loch ness) vše tu je. Škoda že herci se více nesnažily a občas jejich chování bylo fakt dementní. Každej díl je dělanej ve stylu toho že parta někam jede a jeden to natáčí no a tam je něco napadne. Každej díl mě bavil. A navíc u některých dílů mi běhal mráz po zádech. Parádní seriál. ()

ARI50

FF seriál který hodně potěšil, jeto sice místy hodně slabé ale zase místy super, mírný mráz po zádech se taky našel. Jeto prostě jednoduché a hodně solidní neodsuzoval bych to úplně. ()

Korbitch odpad!

Směšná fraška, která se snaží být autentická, ale daří se jim to, asi jako by papež hrál v pornofilmu. Působí to až neskutečně trapně. Věková hranice tak 12 let, protože mi netvrďte, že by tohle mohl vážně sledovat dospělý jedinec. Pokud ovšem není potomek roztleskávačky a quarterbacka, to by ovšem bylo za *****. ()

rakovnik

Slabý hraný dokument, který je zajímavý jen popisem záhady, kterou naši průvodci odkrývají. Jakmile ale začne "akce", přišel mi každý díl k smíchu, což tvůrci asi nezamýšleli. Ať již pro slabý scénář, nebo nedostatečně zpracované efekty. Autoři by udělali lépe, kdyby zůstali jen u toho popisu, když nemají peníze na pořádné triky. ()

kaposlav

Mizerne natočené a nedôveryhodné. Občas povedia nejakú informáciu a zbytok je trapas. Dobre to opísal užívateľ Zeck a súhlasím s ním. ()

Attta odpad!

Děláte si prdel ? Neskutečné jaké sračky se dnes dostanou do televize. Ti "herci" hráli hůř než nějaký ožralý Lojza z místního divadla. ()

honajz2

HODNOCENÍ JEDNOTLIVÝCH DÍLŮ! BACHA NA SPOILERY! 1. Chupacabra: Chupacabra je už sama o sobě docela známá. Díl mě docela nudil. 2* 2. Skinwalker: Nelogické pobíhání z místa na místo, ale jsou zde normálnější postavy. 2* 3. Příšera z Montrey: neviděl jsem. 4.Ďábelský drak: neviděl jsem. 5.Hřmící pták: Příběh byl zajímavý, ale až ke konci, jinak jsem se nudil. 2* 6. Jeskynní démoni: Narozdíl od nějakých dílů to má zápletku a nějaký konec. 3*. 7. Bigfoot: Tak to byl zmatek! Baba ve lesích, něco, co tam chodí, pytláci. Zajímavý konec. 2* 8. Oklahomská chobotnice: Na tu se dalo dívat. Ke konci je nějaké napětí. Studenti si jedou zablbnout k vodě a začne je tam něco žrát... 3* 9. Smrtící dravec: neviděl jsem. 10. Příšera z močálu: nedokoukáno do konce. 11. Megakonda: neviděl jsem. 12. Pekelný pes: Celý ten nápad je zajímavý, máme tu i prapodivnou skupinu. Mělo to i slušný konec, ale postavy mi byly hrozně nesympatické. 3* 13. Muž můra: Příběh mi připadal nudný, moc si z něj dneska nepamatuju. 1* 14. Olgoj Chorchoj: Remake filmu Chvění? Asi ano. Postavy nesympatické. 2* 15. Vlkodlak: Nebyl špatný, ale nějaké věci mu chyběli. 3* 16. Ještěrčí muž: Začátek jak z filmu REC (moderátorka+kameraman jdou s hasiči do kanálu). Dívat se na to však dalo. Postavy sympatičtější. 3* 17. Death Creawler: Pár běhá po ostrově a začne je tam žrát velká stonožka. 1* 18. Upír: Tenhle díl byl na rozdíl od ostatních napínavý, ale neměl pointu. 3* 19. Sasquatch: Nudilo. 2* 20. Mimozemšťan: Zajímavé, místy i děsivé. 3* 21. Příšera z Medvědího jezera: Zmatek. Ženský jedou k vodě a zase je tam něco začne žrát. Tentokrát to bylo ale bez napětí. 2* 22. Ďábel z Jersey: Nebylo to špatné. Nějaké napětí tam bylo a docela dobré scénky. 3* 23. Démon z Doveru: neviděl jsem. 24. Příšera z Bílé řeky: nedokoukáno. 25. Zombie: Postrašit vás to může, ale postavy jsou nesympatické, nápad už byl milionkrát jinak udělaný. 2* 26. Poltergeist: Nejlepší díl. Já jsem se u něj div neposral strachy. 4* 27. Upír Strigoi: Divné, ale když se chcete jenom vyděsit, tak vám to bohatě stačí. 3* 28. Příšera z Bray Road: Dívat se na to dalo, ale nic zajímavého to neukázalo, je to zase stejné. 2* 29. Ďáblova opice: Rozhodně zajímavý nápad, jen škoda toho pitomého konce. 3* 30. Hadí bůh: Pár zajímavých scén. Pointa. 3* 31. Humanoidní ještěři: Sám o sobě by to byl zajímavý počin. Konec je však takový nijaký, stejně jako u Ďáblovy opice 3* 32. Wendigo: Americký kanibal: Docela povedený díl. Taky je to děsivé, má to zápletku, ale zase na druhou stranu to má až příliš očekávaný konec. 3* Co průměrné hodnocení? Vychází mi 2,5, což jsou při zaokrouhlování 3 hvězdičky. Uvidíme, jak dál. ()

mrx.friend

Buď na mě byl tenhle seriál zkouknutý prakticky v několika dnech příliš stereotypní sousto nebo začínám být svým oblíbeným found footage žánrem přesycený. Jako by tu "sitcomová" stopáž byla žalostně málo, na druhou stranu případná klasická seriálová útrapně moc. Dějem prokládané informace znalců a odborníků stojí jistě za pozornost a nahrávají tomuhle pseudo-dokumentu plus, člověk se občas něčemu i přiučí, naproti tomu mi přijde, že je podle nich křečovitě vystavena kostra každého příběhu a to tak, aby vždy, co se odehrává na kameře, korespondovalo s výkladem. S přibývajícími díly zjišťujete, že jednotlivé nahrávky jedou vesměs podle šablonovitého schématu a mění se vždy pouze lokace, příšera a osazenstvo, samozřejmě. Některé díly prostě ucházející, jiné solidně stupidní, přičemž všechny stojí (atmosféra) a padají (obrazová stránka) na v úvodu komentáře uvedené formě natáčení. A tak nám nezbývá, než se ptát: Žijí mezi námi? ()

RomeroIsGod

Jedna za snahu, ale je to těžká amatéřina. A přitom točit FF stojí pár korun. No jo, ale chce to alespoň kousek talentu, nemůže to dělat hned každej vocas. ()

Santino7

Príšerná hlúposť, ktorú sa ani pri najväčšej snahe nedá brať vážne. Herci hrajúci v oných "paranormálnych" príbehoch sú strašne komickí, pôsobia ako ochotníci... Celé zle. Jeden bod v podstate ani neviem za čo, možno za tých zopár autentických záberov, možno ako útechu, ťažko povedať. Vlastne ani neviem, koho by niečo takéto mohlo zaujať, kto je vlastne onou cieľovou skupinou - najlepšie to vo svojom komentári vystihol asi Korbitch :-)) Každopádne tento dokumentárny seriál sa skutočne nevydaril, lebo hoci ma paranormálne javy ako také a všetci tí konšpirátori okolo toho nikdy nejak nefascinovali, niektoré filmy/seriály s týmto zameraním sú aspoň pozerateľné, majú nejakú tú atmosféru, tajomno atď. Táto vôbec. 1/5 ()

Kolssteyn

Tito Lost Tapesové jsou svižnější Akt X, ale typická AktaXovská hudba tu trochu chybí... :) ale tu by člověk u kryptozoologického zábavného pořadu stejně nehledal. ()

Milda003

Snaha tam je vidět, ale přijde mi to jak nějakej studenskej projekt... neříkám že mne nezamrazilo když jsem si představil ze něco z toho muže existovat, ale to provedení je zkrátka katastrofalni.. ()

Recenzon

Jako malej hajzl jsem na Youtube na tento skvost narazil a dodnes toho lituju. Tenhle hororový seriál jde snad jenom pustit v tom případě, že se od něho nic neočekává, a když si chcete pustit fakt srágoru. Ale nemůžu tomu upřít to, že jsem se z toho posrával. Hlavně z dílu „Upír“ a „Ještěří muž“. ()

habertek

Určitě velice zájímavě udělaný seriál o bájných monstrech a podobně...Smyšlený příběh hororového ražení k němuž jsou dokládána fakta o tvorovy o kterém daný díl je... ()

Boudyy

Hrané části teda nic moc (všechny jsou vymyšlené), ale doprovodné informace k danému tématu (at´ již pár slov odborníků na tématiku např. zombie či nějaký příběh, který se udál dle očitých svědků) jsou prostě zajímavé a člověku může být pořad přínosný. Někdy je člověk až překvapen, co vše může být mezi námi a ani si to neuvědomujeme. Teda, až na ty hrané části dobrý pořad. ()

fanik15

Zajímavý seriál to opravdu je takový napůl dokument a napůl nějaká taková příběhová linka ale jejichž kvalita je kolikrát hodně pochybná. Nic moc herecké výkony něco bych asi zahrál líp i můj pes. Něco strašidelné něco kolikrát hodně trapné. ()

Caesius S.

Hororové povídky mám rád a to je asi jediný důvod proč dávám 40%. Hutná atmosféra a děsivé scény se autorům povedly málokdy, za to nelogičnostem se nevyhli. Found footage moc nemusím, ale asi nejhorší je zavádějící styl seriálu. Některé slabší mozky zejména ze západní polokoule to jistě mohou považovat za skutečnost. ()