Strašení

USA, (2005–2019), 76 h 19 min (Minutáž: 42–44 min)

Hudba:

Ed Smart

Anthony D. Call (rozprávač), Ken Arnold, DJ Perry, Lorraine Warren, Grant Gustin, Mark Joy, Gustin Nash, Joel King, Irene Ziegler, Johnny Alonso, Diana Cherkas (viac)

Dokumentárny seriál natáčaný v 4 sériách v rokoch 2005 – 2007 je zameraný na zobrazenie rôznych paranormálnych javov, ako napríklad posadnutosť, strašenie, útok démonov či duchov, ktoré sa odohrávajú zväčša na území USA. (beso74)

Ficik

Vždycky jsem miloval Beyond Belief: Fact or Fiction (1997) a tento mi připadá jako taková vzdálená náhražka, i když čert ví jestli jsou příběhy Fact or Fiction. Někdy to trochu přehání ale myslím že koukatelné + jsem fanda žánru. Takže 3a¾ * ()

Domonte

Jednoznačně nejpoutavější seriál s tematikou duchařiny navíc podle skutečných událostí. Že existuje něco mezi nebem a zemí je známo, ale upřímně,nikdy bych se nechtěl dostat do takových situací, jaké můžeme vidět v každé epizodě tohoto seriálu, protože sám nevím, jak bych se zachoval,pokud bych teda přímo nezešílel.... Pro maximálně silný požitek určitě doporučuju snímek sledovat jedině v noci. ()

joker211

tento seriál pozerávam na discovery v nočných hodinách a o to viac mi behajú zimomriavky po tele. Neraz sa bojím ísť aj na záchod. Nie to už preháňam. Ale aj tak je to veľmi znepokojujúce, keď si človek uvedomí, že ide o skutočné príbehy a nie o fikcie amerických režisérov ako je paranormal activity. ()

tribican

Totálně předvídatelná sranda v dokumentárním stylu. "Děsivá" hudba, přehnaně dramatický komentář i střihy a efekty jak z indické telenovely ve mně zanechávají spíš komediální dojem z celé série. Jednou za čas se leknete, ale jinak je to fakt k popukání; zvlášť céčkoví herci a jejich "strach" či "šok" mě vždycky dostanou. Očividně seriál pro Amíky, nic pro mě. 50 % ()