Opravdu netradiční rozloučení s letošním rokem připravila Televize Prima – slavit se totiž tentokrát bude přímo na pláži v aquaparku v Praze Čestlicích! Přímý přenos z Aquapalace Praha začne v 19.00 a během silvestrovské nabídky pořadů pozve diváky prostřednictvím kamer do rozdováděného tropického prostředí aquaparku celkem 5x. Každou hodinu bude vysílán jeden několikaminutový vstup. V průběhu večera se můžete těšit na Karla Gotta, Lucii Bílou, Petra Koláře, Pavla Šporcla, Michala Šepse, Debbi, duo Verona nebo Mira Žbirku. Vystoupí ale také například trapnomagik Richard Nedvěd, který předznamená, že tohoto výjimečného večera se zúčastní i někteří další úspěšní a nadaní účastníci soutěže ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT. Slavnostní večerní program slibuje také mnohá další překvapení. V době, kdy je za okny našich domovů sychravé a nevlídné počasí, je o to lákavější obléci si lehký letní oděv nebo plavky a vyrazit na příjemné místo sálající úžasnou atmosférou. Během poslední, páté části přímého přenosu, která začíná ve 23.00, překročíme jedinečnou půlnoc a vstoupíme do nového roku. Diváci budou svědky finále silvestrovského večera, který vyvrcholí slavnostním přípitkem Karla Gotta a Lucie Bílé. Závěr roku s Televizí Prima tak slibuje skvělou zábavu pro všechny – jak pro přímé účastníky v čestlickém aquaparku, tak i pro diváky doma u televizních obrazovek. Silvestrovským večerem budou provázet moderátoři Gábina Partyšová a Aleš Háma. (oficiálny text distribútora)

castor

O Silvestru, onomu mejdanovému dni na povel, se tuzemské televize každým rokem předhání, která přinese větší kravinu. Primácký Silvestr na pláži se pro svou uječenost, nevtipnost, playbackovost a ryzí zbytečnost řadí hodně vysoko.. ()

kingik odpad!

Propad do temnot. Tak se jmenoval jeden horor. Tohle byl taky horor, ale po česku a měl bavit diváka, protože Silvestr znamená automaticky bavit se na povel. Jenže nějak jsem si zvykl, že to, co natočí Adamec nikdy pobavit nemůže. Znechutit, umí tak, jako ještě nikdo před ním. A Hámu vidět v bazénu, to je horší než ho vidět v TAXÍKu. 0% ()

Beastmaster4 odpad!

Stejně, jako u "Česko Slovensko má Silvestra": proč psát komentář k něčemu, co je vlastně jednodenní záležitost?! Možná z hecu nebo jako varování před podobnýma hovadinama na příští rok. Aleš Háma je katastrofa sama o sobě, nechat ho uvádět silvestrovskou zábavu byla sebevražda. Tyhle pořady plný playbacků mi už lezou krkem, ale když Háma spustil, plavajíc v bazénu, to už bylo maximum, co dokážu rozdejchat, tohle opravdu ne....doufám, že to byl poslední Silvestr strávený u takhle debilních pořadů :-( ()

Sfinkter

Pořad pro mimoně jako jsem já, kteří na silvestra zůstali doma na gauči. Vše završilo extrémně trapné playbackové vystoupení "rasty" Šepse, který by si nyní měl vytrhat dredy a chytit se za ruku s tou největší mladou pseudocelebrit špínou Česka (Sámer, Hanychová atd). Jedna poctivá hvězda za malé cirkusáky, kteří mě svým vystoupením ala piráti z karibiku vyrazili dech. ()

Paity odpad!

Prima se snažila konkurovat TV Nova a jejím přitroublým silvestrovským pořadům a tak uspořádala show na pláži. Odpad! ()

Olík

Plusy aquaparkového zakončení roku televize Prima: Tereza Kerndlová v plavkách, Gabriela Partyšová v plavkách, trapnomagik Richard Nedvěd v civilu a……………….no to bylo asi všechno! ()

angel.CZ

Zase ? Rádoby vtipný pořad na remake TV novy před několika lety, ještě že je to jen hoďku a ne už od 18:00 jak to bejvávalo, jinak vidět Hámu jak se koupe a přitom zpívá na playback (není sám) tohle poslední den v roce opravdu NECHCI ! Za Nedvěda !! 20% ()