ricci.s

Zaujímavé, že akurát na Silvestra som videl nakrvavejší horor roka (a možno aj všetkých čias, ja neviem). Komu niečo hovorí pojem "Morbid Visions" a kto pozná Paulinovu tvorbu, bude vedieť, čo ho čaká. Po nie práve najpodarenejšom Fetus prišla úplne iná trieda a na Bone Sickness môžem zabudnúť. Aj keď som mal spočiatku pocit, že to bude jedna z tých umiernenejších zombární, to, čo prišlo v záverečných 30-40 minútach, bola pastva pre oči, dokonca som si zaspomínal na starý dobrý Evil Dead. Toto už nie sú nemecké splattery, toto je vrchol gore, ktorý sa ani nedá opísať slovami. Rozpočet nula, srať na to. Lebo masaker!!! (Za DVD by som vraždil.) ()

Dellamorte

Masaker a slušný. Brian má filmopis , ktorý je ale na jeho smolu ľahko kopírovateľný. Keďže som strávila horu dokumentov , kde to gore účinkovalo vo vyššej lige , toto šlo mimo bránku. Skoro až muzeálne FX ( v hlavnej úlohe guma / plast a preriedená xcelabykrv...) už kráčajú mimo Mňa. Nepomohol ani ten pseudoautentický vstup a " sword battle " Mi rozosmial monitor. Totálna absenia atmosféry to poslala do hliny . To už radšej pridám body J - tancovačkám , ktoré to neberú až tak vážne , ako to bolo myslené v tomto prípade. Paulin už svoj tieň neprekročí. ()

darkrobyk

Mé druhé a možná i poslední setkání s Paulinem, ještě nevím. Začátek spíše průměrný, i když gore solidní. Herecké výkony jako vždy děsivé, když se dva dohadují, člověk se za ně musí stydět. Zombie opět dají vzpomenout na italské trash zombiárny 80. let, dále se vybaví minimálně Resident Evil či Moucha. Ovšem poslední třetina, respektive čtvrtina je ukázkový gore masomlejn masakr, za nějž ke dvěma hvězdám musím dát třetí. Monstrum naprosto skvělé, smrtící chapadla a roztodivné mutace úžasné. Souboj monstra s jedním z posledních přeživších je surrealistický masakr, jehož výsledek nemá daleko k Věci křížené s Mouchou. Nechybí ani těhotná žena vysávající vlastní plod v těle a další bizarnosti. Čtvrtou dávám za šťastný konec. Paulinova tvorba je ryze pro okrajové publikum, takže pokud nemáte rádi amatérský underground, i když tady se přeci jen posunul výše, než tomu bývá, pak se vyhněte jeho filmům a tím také zklamání. Mimochodem mechanické efekty, ač jsou občas trošinku neumělé, stále hravě válcují pixely. ()

pornogrind odpad!

Další z řady filmů u kterých jsem tak akorát promarnil čas. Paulin(ova) tvorba a styl mi prostě nesedí. Fetus je odpadovej a u Blood Pigs tomu není jinak. Vše je při starým. Děsný herectví a žádnej děj. Opět je tu hafol vnitřností a hektolitry krve. Jenže co z toho když je vše snímano topornou kamerou. Měl jsem v plánu zkouknout ještě Paulin(ův) Bone Sickness, ale můj čas je drahocenej a já ho nemíním plýtvat na takový srance. Tímto jsem s Paulin(em) definitivně skončil. ()

hladass

Paulinův klasický amatérský gorefest, který již nepřináší nic nového... Stejně jako v Bone Sickness, stejně jako ve Fetus, amatérští herci, kupa starého, klasického gore, žádný příběh a nostalgicky kvalitní Quorthonova hudba... Nudil jsem se... ()

evilmind

Paulinův obvyklý gorefest, je to pořád víc a víc stejné. Nelze mu upřít jistou dávku invence, ale bohuže svoje nápady nedokáže dotahovat do konce, protože mu prostě chybí základní řemeslná zručnost, a pravděpodobně i vůle to změnit - takže i x-tý film vypadá stále stejně amatérsky... ()

TERRORDROME

Po Bone Sickness som si dal druhý film od Paulina a jeho tvorba sa predsa len niekam posúva. Iste, Paulin stále nedokáže napísať scenár ktorý by dával zmysel, všetko sa tu deje tak nejak detsky neurčito a zmätene, dialógy radšej obmedzuje na úplné minimum a ešte aj to je zahrané štýlom huhni-huhni, ale aspoň je to slušná zábava vďaka nápaditým gore efektom. Ide asi o to že po lese v nejakej postapo zombie dobe pobehuje pár chlapíkov s mečmi (jeden vyzerá ako metalový Morfeus z Matrixu ) a sekajú sa buď s mŕtvoliakmi, alebo sami medzi sebou. A živia sa tým že jedia mäso zombíkov! Ako vravím, po obsahovej stránke to opäť stojí za igelitku plnú prdov a všetko tak v mojich očiach zachraňuje smršť brutality, ktorá je oproti nudnému nekonečnému žraniu čriev v Bone Sickness konečne poriadne kreatívna. Zombíci sú hnusnejší ( nosia výhradne obleky ), šľahajú z nich chápadlá a finále je korunované bitkou s parádnym monštrom na chodúľoch, to ma skutočne dostalo. Taktiež ako scéna kde zombík roztrhá ženskej riť a z vytrhnutého čreva jej tečie Nutella. Nič než ten hnus, krv, gebuziny a trhajúce sa telá film nemá, ale hustí ich s dostatočným nadšením, že to Krvavé Prasce vytrháva z amatérskej mizérie. ()

Rathalos

Blood pigs je mega-masaker,horor,v ktorom pretecu hektolitre krvi,kopec ludskych vnutornosti a koncatin vas prenasleduju takmer cely film,no aj tak je to nudna amaterska zalezitost,ktora nema ziadnu atmosferu ani napatie,je to stale to iste dookola,cize za masky a gore efekty dam dve hviezdicky,lebo tie si zasluzia pochvalu...:-) ()

Pitryx

Dějově naprostá pitomost. Nekvalitní kamera, špatný střih, o zvuku nemluvě. Ale zase, to dělali amatéři, tak co. Gore triky na velmi dobré úrovni, bohužel na tom nelze postavit celý film. Ta kamera mne občas dost vytáčela. No, dávám čtyřicet za Gore. ()

Valenta28

Po zjištění, že jsem si sehnal úplně jiný film s podobným názvem, musím upravit hodnocení. Po shlédnutí tohoto filmu jsem byl opět nadšen. Jako u každého Paulinova filmu. ()