Ztracené Vánoce

• Veľká Británia Lost Christmas
všetky plagáty

Lost Christmas jsou moderní pohádkou o vykoupení a nové naději, který se odehrávé během Vánočních svátků v Anglii. Malý chlapec poznamenaný tragédií potkává o Štědrém večeru tajemného muže s fantastickým darem změnit minulost - a rozhodne se tak napravit v životě svých blízkých jednou provždy všechny špatnosti a obdařit jejich životy šťastným koncem. (Filmbox)

Danikaa

Film pripomína Vianoce iba začiatkom, koncom a svojím názvom. Má však peknú atmosféru aj myšlienku. Pripomína "Vianočnú koledu". Malý Goos je milý a jeho veľký mysteriózny kamarát zaujímavý. Aj keď sa mi to páčilo, tento film nebude patriť medzi moje topky. Stačí vidieť raz. ()

ivicudus

Klasicke vianocne citove vydieranie v peknej atmosfere s pokojnou hudbou. Nic viac nic menej. Ale na Vianoce sa taketo filmy vzdy dobre pozeraju uz len pre ten feel good efekt. A pre Eddieho. Slovami klasika, "It does exactly what it says on the tin" ()

sWONDER

Sprvu trochu deprimujúci až melancholický príbeh, sa vyvinie do pútavej spleti udalostí s trošku divokým koncom. Ale odpustitelným. Áno je to rozprávka, aj keď nie v pravom slova zmysle, no je atmosferická, ludská a plná nádeje. Čo viac si v čase Vianoce želať. Dokáže pohladiť a to treba. 70% ()

hellstruck

Nechala jsem se zlákat krásným přebalem předlohy, kterou jsem našla v obchodě a musím říct, že pořekadlo "Nesuď knihu podle obalu" tu platí dvojnásob, i když bych nerada pomluvila i knihu, kterou jsem ještě nečetla.. Nenazvala bych to typickým vánočním vydíráním, protože samotné pojetí Britů je dost netypické. Navíc vánoční atmosféru prostě netvoří trocha sněhu a výzdoby v bytě. Vlastně jsem neměla vůbec dojem, že koukám na vánoční film a přitom vím moc dobře, že Britové DOKÁŽÍ tu nádhernou atmosféru vytvořit. A nemluvě o samotném námětu, který je nesmyslný a přitažený za vlasy.. (SPOILER! Klukovi zemřou rodiče, o rok později se setkává s chlapíkem, který si nepamatuje kdo je a na konci se zjistí, že je to vlastně jeho budoucí já? A když si vzpomene, chlapec se probudí o rok zpátky a zjistí, že jeho rodiče mrtví nejsou. What the..KONEC SPOILERU!) ()