Opálené krásky v odvážných bikinách, moře piva a hamburgerů, decibely techna…tak si Jimmy Greenburg představuje hudební festival, který chce uspořádat na plážích rodného přímořského letoviska. Jsou prázdniny, proč by tu omladina nemohla utratit pár babek z peněženek svých rodičů? Festival je brzy v plném proudu, když tu se náhle z písečné duny vynoří přízračná žraločí ploutev a pak tlama plná krvelačných tesáků. Žraloci plující v písku? Narychlo přivolaná ichtyoložka Sandy je sice náramně sexy, ale z těchle prazvláštních tvorů ji zůstává rozum stát. Navíc se zdá, že mají velký, skutečně velký hlad…Pro slabé nátury to rozhodně příjemné pokoukání není, pokud to však také máte rádi trochu „horké“ a přistoupíte na bláznivou hru filmařů, můžete si s touto parodií užít docela dobrou zábavu. (oficiálny text distribútora)

Heroine odpad!

Nevadil by mi ani tak nápad, že žraloci plavou v písku. Samozřejmě že je to nesmysl, ale to je znát už podle názvu, takže nikdo nic realistickýho ani nečekal, že? Co mě vadilo ale fakt strašně, bylo jakým způsobem je tenhle přiblblý nápad realizovaný. Co je to za postavy? A za herce? Je to skutečně jako parta pornoherců, kteří se pokouší o "opravdové" herectví. Hrát neumí opravdu nikdo, všichni jsou šerední, nesympatický, scénář je přiblblej, a nikde žádný zajímavý nápad jak to vyřešit, nebo zakončit. Je to totální odpad. ()

Wade

Sand Sharks je hlavně komedie a já si to tak i pouštěl. Nejspíš jsem podle hodnocení ostatních udělal dobře,protože já se u filmu parádně bavil. Herecké výkony nestojí za řeč to samý většina triků na úrovni TV filmu,ale ani tyhle (chyby) my nevadily. Navíc žraloci v písku je bezva nápad. Silné 3*,ale já dam 4* a nebudu jich litovat. 66% ()

walkingdead

Horor určitě ne, ale komedie celkem zábavná (někdy hodně, třeba když se Corin Nemec snaží udržet zástupkyni šerifa naživu tím, že jí zpátky do břišní dutiny zkouší skládat střeva), navíc poučná (pokud stojíte na pláži a řeknete "tady žádní žraloci nejsou", v následujícím okamžiku nějaký vyskočí z písku a sežere vás, takže to radši nikdy neříkejte). Speciální efekty jsou na úrovni počítačových her z 90. let, na největší plážovou party všech dob se nepodařilo sehnat víc než 20 komparzistů, z toho se dá celkem usoudit, že rozpočet nepatřil k nejvyšším. Už teď se nemůžu dočkat plánovaného pokračování - Air Bears. Odehrávat se má na Marsu, protože - logicky - na Zemi přece medvědi nelétají, tedy až na pár výjimek. ()

Astaroth12

Vedel som do čoho idem, názov filmu stojí za všetko. Je super, že to tu príliš nerozvádzali a tak sa tu obmedzili trápne dialógy, lebo čokoľvek by povedali na obhajobu piesočných žralokov, bola by to len čista zúfalosť. Ale aspoň to bola celkom dobrá sranda a hlavne Corin Nemec to tam valal, bez jeho užasne vtipných dialogov by film stratil na vtipnosti veľa percent. Žraloci boli digitálny a aj s krvavosťou sa tu celkom šetrilo, ale konečne žraloci film, ktorý ma v poslednej dobe bavil a aj keď to bola obsahová fraška, aspoň sa na ňu dalo pozerať. Nebralo sa to vážne a tým to celé bolo v úplne sympatickejšej rovine, ako keby to bola nejaká trápne vážna splatanina, ktorá nemá šajnu o čom by mal byt takýto druh filmu. Tak som prekvapený čo poviem, ale som spokojný s celkovým dojmom. ()

Danny F.

Věděl jsem do čehu jdu a i přesto jsem se přinutil na to kouknout. Béčkovost sama o sobě jen podtrhují efekty. Typická plážová likvidace. Vše v tomto filmu je jen okoukané a typické pro takovéto filmy. Ale sranda to byla. Obzvlášť Corin Nemec byl extra střeštěný. 45% ()

• Ve scéně, kdy leze policista s ichtyoložkou na skálu, spadne mu vysílačka z ramene. V dalším záběru ji má však opět přidělanou na rameni. (TheDave)
  • Film se natáčel v Malibu a v Santa Claritě v Kalifornii. (rafix)