Reklama

Reklama

Morgan

Trailer 1

Špecialistku na analýzu rizík Lee Wathersovú (Kate Maraová) vyšlú na odľahlé, prísne utajené pracovisko, kde má prešetriť a vyhodnotiť desivú nehodu. Zistí, že ju spôsobil na prvý pohľad nevinný človek, v skutočnosti umelá bytosť s ľudskou podobou a syntetickou DNA, ktorú vedci vyvinuli v laboratóriu v snahe vylepšiť evolúciu človeka. Experimentálna bytosť Morgan (Anya Taylor-Joyová) je však tajomná a nepredvídateľná. Bioinžinieri ju obdarili protikladnými osobnostnými rysmi a schopnosťou pracovať s emóciami, ktoré stierajú hranicu medzi ľudskou a umelou inteligenciou. V prvom mesiaci života sa naučila chodiť aj rozprávať, v šiestich mesiacoch prekročila aj tie najdivokejšie očakávania svojho stvoriteľa. Čo sa však stane, ak výtvor prekoná svojho tvorcu? (TV JOJ)

(viac)

Diskusie

PRIDAŤ PRÍSPEVOK
PipBoy

PipBoy (hodnocení, recenzie)

Škoda že tam nie je žiadna sympatická postava, ktorej by sa dalo fandiť.

konvicce

konvicce (hodnocení, recenzie)

Tak Film jsem viděl, nepřišel mi nijak extra špatný, téma podle mě nešlo zpracovat ani lépe, pravdou ale je,  že mě vůbec nějak téma neoslovila. Trailer mi přišel dost zavádějící a to je chyba. Na základě traileru jsem očekával mnohem hororovější atmosféru a vystupňované napětí. Nic z toho film v sobě nemá. Toto samozřejmě nejde filmu vyčítat, ale špatně udělanému traileru, který prostě vůbec neodráží to, co má člověk od filmu čekat. Velmi mě potěšilo samotné finále, kdy syntetická slečna si poradila s nezdařeným experimentem, ale hlavně i se všemi svědky :D

Mukade

Mukade (hodnocení, recenzie)

mm13

á, seriózne, ale aj tak, ťažko stručne popísať ""psychologické a "empatické" nuansy"", ako som napísal a nestručne, to by sa málokomu chcelo, nie sme  platené učiteľky na hodine literatúry ((: . Troška neľudské, ale c'est la vie ((:

na príspevok reagoval mm13

mm13

mm13 (hodnocení, recenzie)

Mukade

Ja sa seriózne pýtam, mne ten príbeh neprišiel ničím zvláštny. Takže ak mi nejaká rovina či čokoľvek ušlo, rád by som vedieť čo. Keď napíšeš príspevok, aký si napísal, tak si snáď aj pripravený to podložiť niečim konkrétnym.

na príspevok reagoval Mukade

Mukade

Mukade (hodnocení, recenzie)

mm13

mal by som mať na to chuť? nemám. Ale všeobecne, bez spoiler alertu, sú to všeliaké psychologické a "empatické" nuansy čo sa tam odohrávali

na príspevok reagoval mm13

mm13

mm13 (hodnocení, recenzie)

Mukade

Tak ťa poprosím - svoj ďalší príspevok začni čarovným slovíčkom SPOILER a spusť, čo väčšine uniká.

na príspevok reagoval Mukade

Mukade

Mukade (hodnocení, recenzie)

posrate nedocenený film a to aj vďaka tomu že pri prvom zhliadnutí každý kto nemá "IQ 1000" nezachytil ani zďaleka podstatné všetko toho filmu. Skrátka film na opakované pozretia

na príspevok reagoval mm13

Uživateľ Mukade zmazal svoj príspevok.

Uživateľ mnx zmazal svoj príspevok.

Uživateľ Mukade zmazal svoj príspevok.

Uživateľ Mukade zmazal svoj príspevok.

BloodyBeast

BloodyBeast (hodnocení, recenzie)

ambron

A jo ty jo vidíš :-D jsem ji hned nepoznal a přitom to jsem si říkal, odkud ji sakra jenom znám :-D a už vím že ze skvělé Čarodejnice díky.

glassmoon

glassmoon (hodnocení, recenzie)

tou telekinezou to posrali

a ked typek povedal: "She was engineered with synthetic DNA" tak som sa neviem preco musel zasmiat.
imho dalsia tuctova kopirka 100x videneho. 

na príspevok reagoval Kincl, konvicce

Psychor

Psychor (hodnocení, recenzie)

Ve snímku hrají kvalitní hororové herečky Rose Leslie a především pak Anya Taylor-Joy. Ony samy dokáží snímek utáhnout, jestliže budou mít k dispozici alespoň trochu kvalitní scénář. Námět sice není příliš zajímavý a režisér nemá potřebné zkušenosti, avšak jestliže zapracovaly filmové geny, tak se máme na co těšit. Jakožto hororový expert doporučuji sledovat a objektivní kvalitu daného hororu odhaduji z hlediska hodnocení na 71%.

Felisr

Felisr (hodnocení, recenzie)

Oba trailery vypadají fajn, jen mám trochu obavy, že tvůrci chtějí těžit z úspěchu Ex Machiny. Tak snad to nebude odfláklé nebo ještě hůř - s totožným koncem.

Reklama

Reklama