Záhadná oběť laboratorní exploze, Jobe, je zachráněn a teď touží po pomstě. Doktor Benjamin Trace se pokouší ubránit před zneužitím svůj objev virtuální reality za pomoci mladých hackerů. Unikátní čip se však dostane do rukou nepřítele, který usiluje o získání kontroly nad světem. (oficiálny text distribútora)

TO

Po událostech prvního dílu je Job v budoucnosti oživen a opět chce pomocí virtuální reality ovládnout svět. Proti němu stojí starý známý teenager Peter. Zatímco Petera opět hraje Austin O'Brien, Joba místo Jeffa Faheye hraje nějaký opravdu příšerný plešoun, který mě vadil z celého filmu nejvíce. Jinak je to svižné béčkové scífko pro větší děti. Taková blbůstka nevalné kvality, ale vidět se dá. ()

iXtr3m3

Fuj, tak toto bol fakt že takmer odpad. Šťastie, že som to videl v čase svojho vzniku, lebo teraz, aj keď hodnotím v budúcnosti, hodnotím podľa vtedajších dojmov, inak by to nedostalo nielen odpad, ale rovno by som to asi aj ignoroval v hodnotení, pretože to už aj Ghost in The Machine bol ďaleko lepší film a pritom žiadnu dieru do sveta neurobil... :) ()

tom88

Dlho som nevidel takúto zlátaninu blbostí. Trávnikar 2 nemal vznikať. Je plný nezmyslov, blbých nápadov, slabých efektov a herci sú príšerní. Réžia je hlboko pod priemerom, kamera ja strašná. Akčné scény sú shitné. So scenárom sa veru moc chlapci nepárali. Je to absolútne zbytočné pokračovanie pomerne kvalitnej a originálnej jednotky. Trapas a takmer nestrávitelná nuda. 20% ()

Tomulka odpad!

Tak to je nahony vzdáleno jedničce. Mizerné herecké výkony, hrozné dialogy, hrozné efekty, hrozný děj a nejhorší, ale totálně nejhorší je JOB. Matt Frewer pojal JOBA jako totálního magora. Jenomže JOB byl vysoce vyvinutá inteligentní bytost, která se chtěla stát nesmrtelnou a nepřemožitelnou díky přenesení vědomí do Cyberprostoru. Pro mně trávnikář skončil jedničkou (zvoněním všech telefonů na světě). Tento film rozhodně nedoporučuji vidět. ()

corpsy

Až sa mi nechce veriť, že tento sequel ma pobavil omnoho viac, ako jeho tak trochu instantnejší predchodca. Tu je všetko, akcia, triky ( v rámci rozpočtu ), drajv. Proste také chlapecké digi dobrodružstvo. Až som mal viackrát pocit, že sa pozerám na ďalšie možné guilty pleasure dielko. Klasicky strihnutý, béčkový, 90tkový kino guláš. Tak, ako to mám rád. ()

• Název filmu odpovídá pojmenování povídky od Stephena Kinga. Ten se však od filmu distancoval, protože film nemá vyjma názvu s jeho dílem nic společného. (Terva)