Réžia:
Walter GraumanScenár:
Sam RolfeKamera:
Jacques R. MarquetteHudba:
Duane TatroHrajú:
Ken Howard, Gary Lockwood, Tim O'Connor, James Olson, Stefanie Powers, John Anderson, L.Q. Jones, R.G. Armstrong, Luke Askew, Marie Windsor, Lou Frizzell, Anne Helm, Russell Thorson, Robert Patten (viac)Hrajú
Ken Howard
USA
Najlepšie filmy:
Rambo: Do pekla a naspäť (2008)
1776 (1972)
Sudca (2014)
Gary Lockwood
USA
Najlepšie filmy:
2001: Vesmírna odysea (1968)
Ztracená země (1961)
Trblietanie v tráve (1961)
Tim O'Connor
USA
Najlepšie filmy:
The Name of the Game (1968) (seriál)
Bláznivá strela 2 1/2: Vôňa strachu (1991)
Columbo (1971) (seriál)
James Olson
USA
Stefanie Powers
USA
Najlepšie filmy:
V sieti lží (1985) (TV film)
Když muž zvedne telefon (1962)
Experiment in Terror (1962)
John Anderson
USA
Najlepšie filmy:
Psycho (1960)
Sever proti Juhu (1985) (seriál)
Posledný vlak z Gun Hillu (1959)
L.Q. Jones
USA
Najlepšie filmy:
Kasíno (1995)
Bratia Sackettovci (1979) (TV film)
Divoká banda (1969)
R.G. Armstrong
USA
Najlepšie filmy:
Predátor (1987)
El Dorado (1966)
Pat Garrett & Billy the Kid (1973)
Luke Askew
USA
Najlepšie filmy:
Frajer Luke (1967)
Golfový sen (2005)
Pat Garrett & Billy the Kid (1973)
Marie Windsor
USA
Najlepšie filmy:
Zabíjanie (1956)
Trhovci (1947)
Rozprávka na dobrú noc (1964)
Lou Frizzell
USA
Najlepšie filmy:
Na titulnej stránke (1974)
Kořeny: Další pokolení (1979) (seriál)
Duel (1971) (TV film)
Anne Helm
Kanada
Najlepšie filmy:
The Name of the Game (1968) (seriál)
Ztraceni beze stop (1980)
The Iron Maiden (1962)
Russell Thorson
USA
Najlepšie filmy:
The Name of the Game (1968) (seriál)
Pluj tiše, pluj hluboko (1958)
36 Hours (1965)
Robert Patten
USA
Najlepšie filmy:
Raňajky u Tiffanyho (1961)
Letisko (1970)
Tam, kde ulice končí (1950)
John Zaremba
USA
Najlepšie filmy:
The Name of the Game (1968) (seriál)
Columbo (1971) (seriál)
Lidská bestie (1954)
Robert Hogan
USA
Najlepšie filmy:
Líbezná země (2005)
Velká krize (2011) (TV film)
Westworld (1973)
Ford Rainey
USA
Najlepšie filmy:
Bílý žár (1949)
How the West Was Won (1976) (seriál)
The Gypsy Moths (1969)
Claudia Bryar
USA
Najlepšie filmy:
Obor (1956)
Pat Garrett & Billy the Kid (1973)
Nepravý muž (1956)
Patrick Culliton
USA
Najlepšie filmy:
Sklenené peklo (1974)
Columbo (1971) (seriál)
Oklamaný (1971)
Hilarie Thompson
USA
Najlepšie filmy:
Fallové (1980) - rozprávač
Ak je utorok, musíme byť v Belgicku (1969)
Zuřivost (1978)