Tajný agent Jeffrey Cole byl pověřen zvláštním úkolem. Proniknout mezi drogové dealery vedené nebezpečným gansterem Dwaynem, který si říká "Bůh". Jeffrey se velice rychle stal součástí gangu a začal poznávat svět zločinu jinýma očima. Ale tentokrát Jeffrey zašel ve své misi příliš daleko. Dwayne je teď jeho přítel a násilí každodenní rituál. A Jeffrey místo toho, aby celou bandu odhalil a dohnal před soud, propadá se do hlubin zla. Stane se jedním z nich nebo zvítězí jeho pravé já? (oficiálny text distribútora)

Hopkins

Mě přišel tento snímek hodně neslaný nemastný. Omar Epps a LL cool J ty role nezahráli špatně ale v tom filmu mi neustále něco chybělo . Asi nejlépe bych to vystihl podle mě tím kdybych řekl že ten film neměl náboj. Ale jak už tu psal pisatel předemnou koukatelné to bylo i když pro mě nejspíše jen jednou :o) ()

MickeyStuma

Snímků o tajných policistech začleňující se do nějaké bandy aby odhalili všechny jejich nepravosti a hlavně získali důkazy, bylo natočeno už hodně. Některé se zaměřují na akčnější ražení, některé jdou na to psychologicky a více dramaticky. Tento počin sleduje jednoho takového policistu infiltrujícího se do gangu, který má ohromný věhlas na poli zločinu. Nejtěžší na celé práci je získat důkazy, ale zároveň se nijak neprozradit. Tomu to člověku se to podařilo, ale za velikou cenu. V rámci utajení musí všemu přihlížet a sám takové skutky dělat. Vše stojí na jeho rozhodnutí, které je většinou předem jasné. A tak propadá v hloubi duše zoufalství a nebezpečného konání, které může být na hranici zákona, a které by i jeho mohlo dostat do propasti sebezničení. Snímek není nějak moc akční, ale ani nijak dramatický. Psychologické vyobrazení všeho možného spíše staví příběh na poukázání nebezpečného konání takové práce, kdy sebemenší chybička okamžitě znamená smrt. Atmosféra snímku je temnější, a místy hodně klidová, ale na druhou stranu o ústraní nebezpečnosti každé vteřiny, je tu povzneseno hodně dobře. Policista během svého konání musí vynaložit hodně velkého úsilí, aby dokončil svůj úkol. ()

Acrobat odpad!

Serialovo, priam studijne posobi lacna sonda do "tvrdeho" boja dobra a zla, ktore ma ciernu podobu. Ten film moze byt drsny len aki drsny je pohlad ich protagonistov a ten je doslova mizerne mily a totalne prehravajuci. Len sa kyvat zo strany na stranu a mat gate "proklete nizko". Takmer vsade bol dany namet spracovany lepsie po vsetkych strankach. Nie je cas travit spolocnost pri tejto nude. Lutujem. Repriza tupaca s belushim to nebola. (Videne 23.3.2020, Filmplus archiv) ()

john.h

Komentar sem davam, protoze zde zadny neni... Tento snimek je rozhodne dost koukatelnej co si vzpominam kdyz jsem to videl. Mam rad filmy z cernoskeho prostredi a tento je hodne povedeny. Hlavni hrdina proziva zmenu v prostredi, kde ziskava jmeno a take moc a to se mu zacne libit. Mozna se mi nelibilo ze pri prechodu - ted jsem hodnej a ted zlej mel v jednu chvili vlasy a v druhou ne, jako kdyby plesati lide byli zli. Ale ok, psychologickou stranku veci to asi splnuje a hlavni hrdina dostava jinej rozmer, podobne jako treba kdyz cloveku nasadite bryle i kdyz je blby, ziskava tim nalepku inteligent, protoze lide s brylemi jsou ve skatulce inteligenti... A takto si s psychikou divaka pohrava reziser s hlavnim hrdinou filmu, pro me to bylo prilis okate, ale libilo se mi to jako celek tento film...7/10 ()