viperblade

Ano, Whose Line to není. Nicméně po dvou dílech si zvyknete na nový formát (během dvaceti minut se stačí odehrát jen čtyři hry, protože většinou jsou až pět minut dlouhé) a taky na fakt, že lidi stárnou či hubnou (Drew) a začnete se bavit stejně, jako u WLIIA. Sázka na "staré dobré" hry se vyplatila (Sound Effects, Moving People, Greatest Hits, New Choice což je vlastně stejná hra jako Change ve WLIIA, či Sentences, což je vlastně Whose Line) stejně tak nové hry jsou dobré (Freeze Tag, kdy jsou zapojeni opravdu všichni, co jsou na pódiu, First Date, kdy vyberou pár z obecenstva, který pomocí zvonku a trumpety určuje, co se stalo na jejich prvním rande, zatímco jej komici přehrávají na pódiu, Mouse Traps, kdy se na pódium položí 100 funkčních pastiček na myši a dva vybraní komici musí poslepu a bosí sehrát scénku) a všichni, kteří ve WLIIA excelovali jsou zpět. Ale tentokrát dostává více prostoru hlavně Jeff, ta "sexy bestie", která v původní show byla jen v 9 dílech, Chip, tornádo, které umí a samotný Drew, který už není jen moderátor. Je škoda, že zde není víc Colin či Wayne, ale když už tam jsou, stojí to za to. Nepochopím, proč v docela dost dílech byla Kathy Kinney, když na ní bylo vidět, jak neví, co má říct a jen málokdy se jí něco povedlo. To Heather Anne Campbell jsem si zamiloval, konečně opravdu vtipná ženská! Navíc jsem poznal pár dalších improv komiků, které jsem předtím znal jen letmo (Jonathan Mangum či Sean Masterson). Charlie Sheen by měl děkovat Bohu, že byl v epizodě s takovými esy, protože co on předvedl bylo opravdu mimo a jen oni jej zachránili (speciálně vždy pohotový Greg Proops). Takže podtrženo sečteno - je to jiné, než WLIIA, ale to neznamená, že to je horší. Jen tomu dejte šanci… 95 %. P. S. Mimochodem, kdyby někdo měl zájem, zde najde všechny díly, které byly odvysílány (i když chaoticky seřazené, ale to zase není takový problém). Taky nechápu, že jsem viděl 40 dílů (každý díl měl 20 minut) ale jak tady, tak na IMDb je, že existuje jen 13 dílů… Nevím proč, ale jsem rád, že v tomto se IMDb plete a dílů je třikrát tolik. ()

c.tucker

Tahle parta improvizačních komiků je neskutečná a neskutečně zábavná. Hry jsou vždy zvolené na jedničku. Děkuji za to, že je vše přístupné free on-line na youtube. ()

Splasher

Přední improvizátoři z Whose line zpátky ... před publikem Las Vegas. Rychlé střihy (tuny reklam) a host u každé epizody. Charlie Sheen předvedl to vůbec nejtrapnější co jsem letos na monitoru viděl. ()

Zagi20

Teprve po shlédnutí Improv-A-Ganza jsem si uvědomil jak propastný rozdíl je mezi takovýmto pořadem a naší Partičkou. Tohle je teprve IMPROVIZACE. Skvostné scénky od hlavních aktérů WLIIA zajišťují dokonalou zábavu. Práce s publikem při každé hře je taky super, ale nechápu ty co se jdou na jeviště "ztrapnit" dobrovolně, rád se na ně dívám ale nikdy bych tam nevlezl :) ()

lxbch

Už to není WLIIA, přijde mi to trochu neosobnější a scénky jsou někdy zbytečně dlouhé. Ovšem scénka Greatest hits je sázkou na jistotu. ()

uodevr

Jak rád bych tohle (společně s WLIIA) vlepil do ksichtů všech vyznavačů tuzemské i sousedské partičky...bohužel, znalost angličtiny je dosti kritická, jelikož valná většina vtipů se do češtiny ani přeložit nedá (zejména u tohoto u hry Question This). Což je neskutečná škoda. Ještě víc mě ale mrzí a sere fakt, že do toho vecpali Kathy, která je snad ještě horší a méně vtipná, než všichni účinkující Partičky dohromady. Vsadím boty, že krach týhle show má na svědomí hlavně ona. ;___; ()

Toki_ nek

Úžasné.. Lepší než Whose Line, protože je to mnohem kreativnější. Rozdíl mezi Partičkou ( CZ / SK ) a Improv-a- Ganza je obrovský. Tomu se říká Improvizace. Zpívají, blbnou, zapojují diváky a co je důležité, jsou Vtipní. Teda kromě Charlie Sheena, který byl jako host. Jinak opravdu skvělé -> I love sex,but.... - I love sexbutt. ()