Pes, ktorý zachránil Halloween

(TV film)
  • Česko Pes, který zachránil Halloween (viac)

Ak všetko dobre pôjde... Podarí sa mu zahnať duchov, nájsť stratenú mačku a hrdo čeliť jeho najväčšiemu strachu! ... Bannisterovci sa znovu presťahovali – a tentoraz to stihli len o chlp pred Halloweenom (alebo skôr o chĺpok)! O to znepokojujúcejšie preto pôsobí, keď sa z domu ich nového suseda, profesora Eliho Colea (Lance Henriksen), jednej noci začnú linúť čudesné zvuky a na jeho povale sa roztancujú akési zelené svetielka! George Bannister (Gary Valentine) a rodinný miláčik Zeus sa rozhodnú vypátrať, kto alebo čo má toto strašenie na svedomí, a tak sa vyberú do „strašidelného domu" na malú, ehm, inšpekciu. Nuž a počas nej... Natrafia na naozaj desivého psa! Krátko nato navyše dôjde k prekvapivému stretnutiu so starými známymi gaunermi Tedom (Dean Cain) a Steweym (Joey Diaz) – a ešte prekvapivejšiemu Georgeovmu rozhodnutiu tentoraz ich neštandardné „služby" (rozumej vlamačské umenie) využiť! Skrátka a dobre ich najme, aby sa počas halloweenskeho večera spolu s ním vlámali do susedovho domu, čím odštartuje nepredstaviteľný chaos! Keď totiž všetci štyria – sprevádza ich aj Georgeova manželka Belinda (Elisa Donovan) – uviaznu v strašidelnom dome, Zeus je jediný, kto má ešte šancu zachrániť Halloween! (TV Markíza)

gogo76 odpad!

Deti zasadli k telke a ja zvedavý sa pýtam, čo sa chystajú sledovať. "Pes, ktorý zachránil Hallween!..." Pre deti pomerne atraktívny a príťažlivý názov, a tak som si robil svoje a jedným okom sledoval tú katastrofu, ktorú som predpovedal. V momente, keď som zbadal "herca" Deana Caina, ktorého som po mene nepoznal, ale jeho ksicht je mi dobre známy zo všetkých sračiek na csfd, som vedel, že to bude utpenie. Deti som varoval nech to radšej vypnú a venujú svoj vzácny čas niečomu lepšiemu. Samozrejme, že sa Halloweenu ani psa nechceli vzdať a verili, že to bude ok. Až po skončení mi dcéra so znudeným výrazom hovorí. Tati, mal si pravdu, je to riadna blbosť..." škoda písať i tieto riadky, ale rád poradím, tým, ktorí si poradiť dajú. Oči, ruky, nohy, všetko od telky preč. 0%. ()