Hvězdná pěchota: Invaze

• Japonsko Starship Troopers: Invasion (viac)

Vojenská základna Fort Casey, která se nachází ve vesmíru daleko od Země, je přepadena obrovskými vesmírnými brouky. Vesmírná loď Alesia vyšle na Fort Casey mobilní vojáky, kteří mají za úkol pokusit se brouky pozabíjet. Podaří se jim zmocnit se základny a zachránit přeživší? (TV Nova)

Davies182

Svatá trojice nesmrtelných nepřátel brouků se vrací v poněkud krkolomném animovaném provedení. Nic, co bychom neviděli v mnoha podobných mutacích předtím a spíš bych si to chtěl zasmažit na PC, než na to jen apaticky čučet - to není tak úplně ono. Zahraňujou to naštěstí ty krásný CGI kozy všude kolem, jinak už to ale vážně chce další Dead Space. Herní nebo filmovej, whatever. ()

Tony.cs

Final Fantasy - The Spirits Within. S tímto snímkem srovnávám celoanimované akčňáky. A musím zase. Ačkoli se konečně animace dost blíží FF, tak detailně stále nedosahuje. Ale FF je z roku 2001, takže někde bude něco špatně. Prostě když se střílí do chumlu brouků, musí být vidět ztráty a odlítávající kusy. Jinak solidní béčkovej zápek, kterej potěší. Ale chtělo by to zase Verhoevena. To by byl sešup. ()

PKD

Je to velmi dobrý film (já tuhle cgi alá Final Fantasy prostě žeru!). Ale satanžel,nemá atmosféru 1 a 3 (a teď ve světle 5 ani její) a to je základ,když autoři sem dali postavy z prvního majstrštyku. I po několikerém shlédnutí,to na mě stále působí jako Aliens story,omylem zasazený do vesmíru H.Pěchoty. Koho brutálně nekopla do xichtu sequence s královnou:) ve strojovně,asi jste neviděli Aliens. ()

Fiftis

Táto počítačovo animovaná snímka sa drží filmovej jednotky. To znamená, že sa sem tam ukáže nejaká tá kozička a zadnička. Ženské postavy sú tu viac než dobré. Výzbroj je viac ako slušivá a lepšia než v jednotke a je to celkom masaker, teda stále sa tam strieľa. A čo chcieť viac. Napätie, akcie, hlášky, všetko tu je a spolu s plynulým dejom sa jedná o skvelú prehliadku, ktorú však bohužiaľ zhadzujú veľmi opakujúce sa boje. Grafika stojí za výbornú. Príbeh je slušný a dá sa povedať, že aj ďaleko lepší, než u druhého či tretieho snímku. Veľmi sa blíži skôr k pôvodnému, teda celkom tomu prvému, takže v podstate akoby práve na neho nadväzoval. Keby tam bolo viac obnažených ženských tiel, či nejaká tá sex scéna, dalo by to tejto snímke aj ľudskosť a srdce. Takto len priemer. ()

Terva

CITÁT - Před výsadkem vždycky dostanu třes......... Skoro všechny příběhy Hvězdné pěchoty obsahují hlášku - CITUJI - Tahle mise byla sebevražedná.......... Tohle je čas činů, čas hrdinů, čas tvrďáků a čas lásky. No a protože jde hlavně o lásku, tak si tu té kreslené erotiky celkem užijeme. Někdy až moc. Hlavním protivníkem nejsou brouci, jak by se původně zdálo, zde jsou to velící důstojníci. Ti pro dobro většiny, nechají umírat menšinu. Tato Hvězdná pěchota má za úkol dostat zpět pod kontrolu kosmickou loď nazvanou John A. Warden. Tato loď byla na tajné misi a přestala komunikovat. Hlavní skupina "osvoboditelů" má za úkol zachránit přeživší a vymýtit jakékoliv známky odporu. Je to masakr. Budou se trhat ruce, nohy a těla. Tedy jen do půlky. Střelba neustane a boj o život bude věčný. CITÁT - Je mi jedno, jest-li tady chcípnu........... Je to akční, výbušné, plné brouků, plné nových brouků a plné nového druhu boje proti těmto novým broukům. Závěrečné akční scény jsou povedené. Je to lepší než hraná verze těchto příběhů. CITÁT - Když táhnem za jeden provaz.......... I některé kamerové záběry jsou povedené, ale ono to není ani tak kamerou, jako spíš speciálníma efektama Hiroshiha Takevehoa a Sumiki Katsukiho. Zajímavě řešené jsou závěrečné (předzávěrečné) titulky. A za úplně závěrečnýma titulkama je ještě dovětek. ()

• Práce na produkci zabraly necelé dva roky. (HellFire)
  • Úvodní monolog je převzat z knižní předlohy. (HellFire)