Unplugged: 30 Seconds to Mars

(koncert)

Živé akustické vystoupení americké kapely 30 Seconds to Mars nahrávané v Sony Music studios v New York City. Vystoupení vede zpěvák Jared Leto, na bubny hraje jeho bratr Shannon Leto a na kytaru Tomo Milicevic.
Seznam skladeb:
1. Hurricane
2. Kings & Queens
3. Night of the Hunter
4. Alibi
5. Where the Streets have no Name (U2 cover) (oficiálny text distribútora)

Martin_W

Brát to jako pouhý zvuk, tak to je určitě za čtyři hvězdy. Takhle mi celá tahle "show" připadala suchá a tak nějak bezduchá.. Jared je skvělý zpěvák i herec, na poslechnutí je to skvělé, mohli přidat do toho krátkého tracklistu i This is War, ale tohle mě prostě nepřesvědčilo.. S velkým údivem se dívám na hodnocení všech uživatelů.. 65% ()

0sanny0

Skvělý koncert, skvělé akustické verze, celkově skvělé zpracování. Opravdu mě na internetu pobavilo tvrzení o tom, že Jared Leto neumí zpívat, autor zveřejněného článku by si měl pustit tento koncert. Snad žádný zpěvák nedokáže na svém koncertě odzpívat všechno na sto procent, protože energie, kterou přitom ze sebe vydává je nepředstavitelná. Všechny skladby jejich tvorby se mi v akustickém podání zdály lepší než originál. 30 Second to Mars považuji za jednu z nejlepších kapel poslední doby. ()

orkadimenza

Povedenej minikoncertík na MTV pro pár šťastlivců. Sice se ztrácí ta pravá koncertní atmosféra, ale písničky 30STM zní skvěle i v tomhle komorním akustickém provedení. Jejich uklidňující melodie dokážou člověka přivést na jiné myšlenky, tady jsem to pocítil hlavně u Kings & Queens. Jared má opravdu božský hlas! Ovšem nejlepším kouskem je závěrečná Where the Streets have no Name s černošským spirituálem. ()

rekkky

Orchestrální chorály dodávají tomuto krátkému unikátnímu projektu MTV značku kvalitního hudebního zážitku. Všechno hraje ve prospěch 30 Second to Mars, protože prostřednictvím tohoto živého vystoupení jen potvrzují, jak jsou schopni hravě pracovat s tolik známými a omílanými písněmi, ale stále dokáží interpretovat texty s velkou razancí a důrazem na jejich význam. Jared Leto komunikuje s publikem jako by se nic nedělo a ve společnosti skromného počtu diváků má 30 Second to Mars, co do popularity, další body. ()