Keď sú zamestnanci súkromnej bezpečnostnej agentúry Cross (Steven Seagal) a Manning (Steve Austin) poverení uprataním starého väzenského komplexu, musia tiež dohliadnuť na príjazd dvoch záhadných väzenkýň. Krátko potom väzenie napadne skupina elitných žoldnierov, ktorá pátra práve po nových obyvateľkách väznice. Potom, čo je odhalená totožnosť oboch žien, Cross si uvedomí, že sa ocitol uprostred omnoho väčšieho problému než si vôbec dokázal predstaviť. Samantha, jedna z väzenkýň je kuriérom neamerickej tajnej služby a má v sebe implantát s tajnými finančnými informáciami. Keby umrela, informácie sa zmažú... (TV Markíza)

Ouwen

Ještě doteď se mi ten kop s otočkou ve vzduchu od Brena Fostera přehrává v palici! Jinak,co se týče všeho kolem, tak naprostá spokojenost! Akce je tu opravdu mnoho, co se týče přestřelek, je to lepší, než Hangár 14, ale pořád tomu něco chybí, hlavně pořádný nápad, ze kterého bych skákal na židli. Souboje už jsou lepší, hlavně ty dva poslední, to je fakt zážitek a na ně nikdy nezapomenu. Nejdřív Bren Foster tam zlikviduje někde 5 týpků neskutečným způsobem a potom Seagal v koupelně přeláme hlavního záporáka neuvěřitelně surovým způsobem tak, jak to prostě miluju. Ještě chci vzpomenout scénu s SS, jak přeláme ruku jednomu muklovi, až jeho kost vystříkne ven, to bylo luxusní. Herecké obsazení lepší být snad nemohlo. SS prostě tank, kterého nic nezastaví a vše zvládá suveréně, potom Austin, kterej má mnoho prostoru a vymyslí spoustu skvělých nápadů, už po třetí zmiňuji Fostera, zbytek kluků v pohodě a záporáci správně záporný a trošku jsem jim fandil. Taky se neustále něco děje a hlášky jsou opravdu trefný a parádní, hlavně Austin blije fakt komba a SS se taky odvázal, viz s těma koulema a mámou :D // Lepší hudbu by to chtělo, víc napětí, nějaký zvrat, víc nápadů a vylepšit přestřelky, klidně víc soubojů, větší tempo a přidat víc dynamiky. Příběh trošku dopilovat, je malinko kombinovaný, nějaký společný fight s Austinem a SS, proti někomu a i ten Foster si zasloužil více prostoru a asi střih a kameru mít lepší, možná ještě něco. // Jinak naprostá spokojenost! Hlavně, díky posledním dvoum fightům dávám plné hodnocení a i když jsou tu nějaké chyby, které mi nesedí, dám si to klidně víckrát! Za mě 9/10. ()

Lateef

Prosím vás, ať nikoho nenapadne věřit v to, že toto je comeback Stevena Seagala. Ten se tak maximálně vrátil z několikaměsíční sightseeing tour po Kentucky Fried Chicken restauracích. Zajímala by mě jeho aktuální váha, musí to být minimálně 115 kg, protože když vstoupí do nějaké místnosti, tak mám pocit (tím jak je ještě navlečen do vesty se spoustou věcí), že přišel medvěd kodiak se samopalem. Steve Austin je sice o dvanáct let mladší než SS, ale začíná mi už docela připomínat shnilej strom v parku vedle hospody U smradlavýho dechu, na kterej všichni při odchodu chčijou. Je starej, unavenej, no zkrátka tohle je dvojka k nezaplacení. Maximální Konvice budiž analogem filmu Hangár 14, hodinu se běhá po věznici, střílí se a to je asi tak všechno. Osobní souboje by vlastně nebyly tak špatné, kdyby kameraman nebyl gay a nelepil se čočkou kamery přímo na tělo bojujících postav. Rovněž střihač opět předvedl svůj výjimečný cit pro načasování střihů, proto jich je v jednom chvatu asi pět. Nějaký náznak aikida tam je, jinak spíš takové poplácávání po ksichtech a ramenou, jako když se opilí potkáte na tribuně fotbalového mače s kamarádem. Takový film se musí natočit za 14 dnů, jsou to rychlokvašky, já nechápu, proč se prostě nesežene 20 - 25 mega a neudělají se trošku atraktivnější kulisy v malinko rozmanitějším prostředí. Seagalovky posledních x let (ale i ostatní novodobé akčňáky s hrdiny 90. let) jsou vražené do jednoho stereotypního prostředí, které je vesměs nudné, šeré, chladné a hlavně strašlivě laciné. Tak, mám to za sebou, zase alespoň na rok pokoj od bývalého mistra. Subjektivně je to někde mezi jednou, dvěma hvězdičkama... jinak docela slušně se na konci předvedl Bren Foster, v tom klukovi něco je... ()

sedm.1

Maximum Conviction bych tu měl především prezentovat a hodnotit jako nový film Stevena Seagala, ale tím se zde tedy rozhodně nemíním ztrapňovat, takže to vezmu z jiné strany, a to od jeho parťáka ve vedlejší roli, kterého uznávám přeci jen o něco více. Tedy zatím. Steve Austin doposud ve filmové branži nedosahuje ani minima úspěchů, kterými se proslavil jako Stone Cold ve wrestlingovém ringu a bohužel, díky takovýmto sebevražedným krokům se ani v budoucnu nemá šanci dočkat byť je mírné změny. Jít totiž „hostovat“ do projektu Stevena Seagala, který se už ¾ své kariéry bahní v těch nejhlubších sračkách filmového průmyslu, to my vážně hlava nebere. Možná že ho tedy k účasti ve svém dílku Seagal nalákal díky nějakému svému šalamounskému triku, ovšem hlavním jeho záměrem bylo určitě sehnat si k sobě prostě jen parťáka, vedle kterého by nevypadal jen jako obrovská bečka sádla, což se mu tedy musím uznat, co se do objemu těl a zátilků týče, částečně i podařilo, neboť ani Austin mi zrovna jen jako hora svalů nepřipadá, každopádně, to co se odehrává v samotném filmu, to je zkrátka typicky špatná, laciná seagalovka, s nulovou produkcí, s bandou mizerných herců, idiotsky tuctovým dějem a extra nudnou porcí akce, kterou nezachránil ani právě Austin, a to hlavně kvůli tomu, že mu tu nebylo vlastně ani umožněno, o což se opět tedy postaral, jak je v těchto hnilobách zvykem, třetiřadý šílený střihač, ovšem ono je to ve výsledku stejně asi úplně jedno, neboť takhle kvalitní scénář by nezachránil ani Johnny Depp s Bobbym de Nirem na zádech a Al Pacinem za zády. Výplní Maximum Conviction je totiž jen bezduché pobíhání několika nevýrazných kašparů po chodbách nějaké opuštěné budovy s plastovými flintami, kdy to celé spíš budilo dojem, že si chlapíci přišli zahrát paintball za mizerný honorář, což znamená, že se do toho ani příliš nevložili, čímž to celé ještě jen více posunuli k úchvatné „brakiádě“. Maximum Conviction zkrátka nemá jediný moment, který by byl jakkoliv výrazný, zábavný, či jinak zajímavý, takže Seagal jen potvrdil své součastné postavení a Austin by si měl ze své účasti v tomto paskvilu odnést ponaučení, že takto by ale opravdu vážně neměl ve své kariéře pokračovat! ()

Jara.Cimrman.jr

Pokud by se proti mě spikli CIA, FBI, NSA, DEA a ATF s jednotkou cvičených makaků, tak bych si přivolal na pomoc duo Seagal - Austin a bylo by po problémech. Nafouknutý Austin by totiž hláškami složil levé křídlo a hruškoidní Seagal v neprůstřelné vestě by umlátil smíchy zbytek nepřátel. V tomto snímku však chlapci pěsťují, fackují a střílejí tak pitomě, že za slyšení stojí pouze pár hlášek a za vidění zase ty dvě uvězněné slečny. Přesto si myslím, že je to poměrně zábavný snímek, i když zejména v místech, kde se patrně o žádnou zábavu jednat nemělo. ()

Xmilden

"Neskončíme, dokud nezemřeme." .... no potěš teda. Nejtěžší akční dvojice součastnosti se sešla před kamerou pod dohledem úspěšného Keoni Waxmana. Přesně tohle by mohlo být na napsané na DVD, aby přitáhlo pozornost Seagalových fanoušků. Nemá cenu myslím plakat nad dlouhodobě nízkou kvalitou Stívnových filmů. My víme jak jsou špatné. My na ně koukáme. Tentokráte je náš Americký Bud Spencer herecky válcován Stevem Austinem. Nebo-li by se dalo říct že více prostoru si pro sebe urval Steve. Je to trošku logické, přecejen Steven se již pomalu ale jistě smiřuje s akčním důchodem. On už ho stejně docela často ve rvačkách zastupuje dabler. A jednou se mě zdálo že za něj zaskočil i v mluvící části filmu. Zkrátka Maximum Conviction mě svou zmateností připomínalo upírskou Poslední noc. PS: Mimochodem Steven zde hraje vojenského geniálního taktika. ()

• Ako sa utečenci blížia k miestu stretnutia na kamere vidíme, že sa nachádzajú v bloku  D. Protagonisti, čo po nich pátrajú, ale uvádzajú blok F. (johnsnow)
  • Natáčeno v listopadu a prosinci 2011 ve Vancouveru v Kanadě. (ssfan)
  • Časť filmu bola natočená v ústave pre mladistvých vo Vancouveri, Britská Kolumbia. Filmový štáb tu však musel nakrúcanie ukončiť, pretože dostal prednosť iný, lukratívnejší film - Muž z ocele (2013). Z tohto dôvodu bola produkcia nútená presunúť sa do priestorov opustenej psychiatrickej liečebne. (beso74)