Odvážná 35letá žena v domácnosti (Yoon Gae Hwa) vezme místo manažerky slavné top star (Sung Min Woo). Potřebuje totiž vydělat dost peněz, aby získala zpět do péče svoji dceru (Ye Eun). Tu má momentálně v péči její bývalý manžel. (Pethushka)

Pethushka

Tohle dorama se v mnoha věcech vyhýbá řadě stupidních a ohraných klišé, což je u romantické komedie téměř nevídaný jev. Nic se zde zbytečně moc nedramatizuje a hlavní hrdinka umí řešit situace tak, že její chování neleze na nervy. On je sice malinko jednodušší, ale přesto bych ho řadila k těm lepším hlavním hrdinům. Těch 16 hodin mi uteklo rychleji než u některých dvouhodinových filmů. Silné 4* ()

jarah

Pri všetkých tohoročných JK seriáloch, ktoré sú novým vetrom v dramatickej tvorbe som si odbehla do minulosti, aby som si oddýchla bez potreby prílišného rozmýšľania. Zvolila som správne. Hoci ide o pomerne tuctový seriál bez mimoriadnych prvkov, pobavil ma a spríjemnil chvíle odpočinku. Chae Rim je pre mňa neopozeraná tvár, jej postavy v drámach ma zatiaľ minuli. Trocha mi vadil jej hlas, ale k hereckému výkonu nemám výhrady. Choi Shi Won zahral úlohu prostáčika, z ktorého sa stala hviezda, bez chyby. Je to dobrý herec a preto sa čudujem, že nie je tak často obsadzovaný. V každom prípade, táto zábavná záležitosť, konečne bez komplikovaných intríg, je dobrou voľbou na spríjemnenie daždivých víkendov. ()

Sykon

Nad průměr romantických komedií tento seriál vynáší především velice sympatická hlavní hrdinka, která se svou "ahjumma power" a životními zkušenostmi představuje příjemnou změnu oproti mladým uvzdychaným hrdinkám jiných seriálů. Hlavní hrdina, v korejském romantickém seriálu to samozřejmě nemůže být nikdo jiný, než bohatý a krásný "pan Nesnesitelný", je zas pro změnu na mentální úrovni čtrnáctiletého puberťáka, takže o řadu úsměvných střetů není nouze. Byť díky tomu občas seriál působí ne jako romantický, ale jako dokument o péči o nezvedeného synka. Ale kouká se na to velmi dobře, i díky tomu že se tvůrcům povedlo vyhnout se většině obvyklých klišé žánru. ()

Moiraine

Rom-kom bez romantiky a bez komedie. Spíše než romantický příběh o rozvedené matce, která najde novou lásku, to je příběh o tom, jak výše zmíněná matka přišla ještě ke dvěma dalším dětem (Min Woo se sice ve svých dvaceti osmi letech technicky za dítě nepovažuje, ale chová se tak). Více než cokoliv je to úsměvné a roztomilé - tady patří kredit hlavně malinké Yoo Bin, která je tu opravdu rozkošná. Kouká se na to celkem dobře: tempo si příběh udržuje celý seriál víceméně stejné, celkem sympatická hlavní hrdinka je příjemnou změnou, Si Won se do role hodil, vedlejší postavy byly celkem fajn a neiritovaly (kromě bývalého manžela, který mi lezl na nervy od první minuty, co se objevil, a ke konci mi jeho chování přišlo přišlo dost mimo charakter). Tím, že do poslední epizody se nějaká romantika vůbec neřešila, se tvůrcům povedlo vyhnout řadě klišé. Zase ale na druhou stranu když už tam měly náhle se objevivší malou dcerku, tak by nebylo špatné se chvíli věnovat i třeba hledání vztahu otce k dcerce. Vím, že tohle je klišé klišé, ale řekla bych, že se to celkem očekává když se někomu před dveřmi objeví potomek. Místo toho je tu Ye Eun jenom jako záminka pro romantickou linku, která se stejně nekoná. Pro mě to jsou takové mírně slabší tři * a to hlavně díky tomu, že to příjemně odsýpá a nikde to vyloženě nedrhne. ()

mayna

Roztomilý seriál. On je slavný a ona má udržet tajemství. Navíc to mezi nimi jiskří. Ke konci trochu dlouhé, ale pěkně vymyšlené. Vedlejší postavy jsou zajímavé, jejich příhody jsou vlastně obyčejné, ale hezky se na to kouká. Několikrát jsem se přistihla, jak se u toho široce usmívám. Třeba na novináře/stalkera. Za mě 4**** ()