Neviditelný muž

(študentský film)
všetky plagáty
Krátkometrážny / Dráma / Komédia
Česko, 2011, 23 min

Nikdo vás nebude milovat jenom proto, že milujete vy jeho. (oficiálny text distribútora)

Tom_Lachtan

No jo, no, kdo by tohle neznal, bohužel, takhle je to totiž originální jako plastová vidlička. Největší problém je, že obě postavy jsou vlastně hrozně nezajímavé a téměř nic o nich nevíme, jasně, že nechci nějakou propracovanou psychologii postav do devátého kolene, ale dvacet minut zas není tak málo, aby se mohl zjevit alespoň nějaký náznak o postavách, takhle jsou hrozně uniformní, byť dobře zahraní. Navíc přítomná děvčica je vážně neskutečná kráva a je sympatická asi jako plesnivej chleba, Štáfek je sice v téhle podobě prototyp sympatického lůzra, do kterého se alespoň částečně může humanoid vcítit (ano, sice se to trochu tluče s mojí výtkou o uniformitě, ale co..), jenže to je prostě málo. Průměrné. ()

Sinecod

Viděno na MFSF v Písku 2011. Týpek, který je zamilovaný do jedné slečny. Když za ním přijde do bytu, slibuje si od toho něco víc a ona jen mluví o tom, jak jsou všichni kluci hrozný, ale on, že je bezva kamarád. Začátek byl skvělý, ale po chvíli to začalo ztrácet tempo a na konci už sem se vyloženě nudila. Hlavně sem moc nechápala, co na té holce viděl, protože byla blbá až to bolelo. ()

korbitch22

Kdo by tohle neznal.Konec mě docela píchnul u srdce a hlavně proto dávám 3*, i přes bytostně nesympatického Štáfka, otravnou slepici ( která byla vážně ´´inteligentní´´) a zdlouhavý střed filmu.Kamera, střih a hlavně námět drží tenhle film pohromadě a po shlédnutí jsem se plesknul do čela, že mě to kurva nenapadlo dřív, jejku kolikrát sem byl super spovědník, kamarád, dušička a pak šla mrdat k dementům s bejskou, náušnicí, super autem, tetováním, kriminální minulostí a tak dále a tak dále... :) 65%. ()

Thomick

Strašná pipka. Ale Štáfek to odehrál dobře. Poslední přání od stejnýho režiséra je každopádně mnohem silnější - možná právě proto, že do něj nebreptá nikdo tak nesympatickej. ()