A Very Gaga Thanksgiving

všetky plagáty
Dokumentárny / Hudobný
USA, 2011, 60 min

Mr.Ripley

Onanistická, do sebe zahleděná exhibice, jež z vod odpadu dostávají vypilovaná hudební čísla. Méně kecat, více zpívat. Ovšem s tím měla Gaga problém, již při své první koncertní šňůře. ()

Napp

Velmi vkusný pořad ve stylu Gaga, jejího klavíru a zpívaných písní nejen z Born this way alba. Po dokoukání jsem byl velmi příjemně překvapen. Nejen hudebním talentem samotné zpěvačky, který rozhodně nezapře, ale i její schopnosti ujmout se režírování a musím podotknout, že některé záběry a části byly tak perfektní, že při jejich sledování na mě dopadala poklidná atmosféra, která je nejspíš v amerických zemích při oslavách tohoto svátku důležitá. Zároveň jsme se dotkli i jejího soukromého života, ačkoliv si ho na rozdíl od ostatních zpěváků velmi bedlivě střeží. Nezbývá mi, než i po Inside the outside dát také 5*. ()

Billie777

Mě se to moc líbilo. Lady Gaga zpívala tak krásně, že jí nikdo její talent už nemůže upřít. Krásně zpracované, krásné prostředí. Pro mě plný počet hvězdiček! ()

natalie15

Krásny film / dokument, v ktorom sa Lady Gaga vracia do svojej starej školy a k spomienkam. Celé je to slávnostné a monumentálne, ako má Gaga vo zvyku. Zaspievala všetky moje obľúbené skladby a pridala aj klasiku White Christmas, čo si viac može človek prijať? Čarovný výlet do sveta menom Gaga. 80%. ()

• Dokument se natáčel v katolické škole Convent of the Sacred Heart v New Yorku, na které Lady GaGa dříve studovala. (R´Hell)