Monster High: Otevřené srdce

(TV film)
  • USA Monster High: New Ghoul at School

NinadeL

#1. Monster High film První film z MH ještě vypadá stejně jako první díly seriálu, jen má delší stopáž. Je to hezké, rychlé, dynamické, 2D. Seznamujeme se s nováčkem na škole, s Frankie Stein, a s jejími spolužáky. Všichni jsou úžasně cool, ale hlavní je, že je to naprosto výborně napsané. První týden nováčka na škole ten sotva dvacetiminutový příběh zachytil velmi dobře a naznačil úplně všechno, z čeho pak těžil celý fenomén až do roku 2017. Zkrátka, za New Ghoul at School je cítit obrovský kus práce. Navíc, kdo rád americký high school prostředí s prvky Glee, přidá si hvězdu navíc. A ten, kdo chápe všechny popkulturní narážky, může jít rovnou na maximum. ()

Carol Pifková

Ani som si neuvedomila, že toto som vlastne videla. Pôvodne som myslela, že to patrí k webepizódam len s dlhšou stopážou. Ale nakoniec je to televízni špeciál. No mať 16 dní a toľko nepríjemných zážitkov zo školy je proste veľmi veľká smola. Jeden z tých lepších MH špeciálov. ()

BLEEDER

Monster High: Vitaj v škole, príšera. Úplne prvý Monster High film poukazuje na prvý týždeň Frankie Steinovej na Monster High. Na Monster High spoznáva nových študentov, učiteľov, priateľov a aj prvých nepriateľov... Animácia je rovnaká ako v seriálovej podobe Monster High. Celý film mi pripomína ako keby dlhšiu epizódu z rovnomenného seriálu, ale vôbec mi to neprekáža. Film má len 22 minút. Dej je ale napísaný veľmi jednoducho a stopáž mu celkom vyhovuje. Finále mi prišlo prirýchle... ako keby autori chceli čo najskôr useknúť príbeh a ukončiť film. Dej je zameraný najmä na Frankie, ktorá silou mocou chce zapadnúť a zabúda na to, že najdôležitejšie je byť sám sebou. Priemerný začiatok úspešnej ságy filmov o Monster High. 5/10 ()