Otevřené srdce

• Francúzsko À cœur ouvert (viac)

Mila a Javier jsou oba renomovaní chirurgové, kteří milují svou práci a již deset let také velmi vášnivě sebe navzájem. Svojí lásce věnují každodenní péči, aby jim nezevšedněla. Nicméně Mila nečekaně otěhotní a Javier se dostává pod čím dál tím větší tlak v práci, což ho nutí pít - víc a víc. To však vede k suspendaci v práci. Javier bojuje s démonem alkoholu a čím dál tím víc se s Milou odcizují, což je pro jejich manželství skutečná hrozba. Javier však udělá vše pro to, aby Milu získal zpět. (HBO Europe)

Johnny.ARN

Divný film. Stále ožratý Ramiréz orbi bordel a väčšinou bezdôvodne a tá husa je s ním. A záver poňatí alegoricky pri ktorom si divák asi má vybrať podľa svojho gusta, že ako to skončilo. No, čakal som viac. 1 z 5 ()

lucijelucije

Příběh těhle postav je hluboký a vyzařuje z něho opravdovost a upřímnost. Výborně J. Binoche, u ní to ani jinak nejde. Akorát pro mě byly otevřené srdce místy dlouhé, paradoxně, přestože má tenhle snímek pohých 87 minut. ()

Hanys_

Ten závěr jsem popravdě nepobral, takže budu žít v blahé nevědomosti, jak to vlastně dopadlo. Jinak ale Javier na zabití - fakt nesympatická postava a chování Mily (to, že s ním pořád byla) jsem taky nechápal. Celkem nuda. ()