Kkotminam ramyeongage

• Južná Kórea 꽃미남 라면가게 (viac)

Yang Eun Bi tvrdě pracuje, aby se mohla stát učitelkou. Změnu do jejího života přinese setkání s pohledným Cha Chi Soo, ale také rozchod s jejím dosavadním přítelem. V den nástupu na nové místo se dozví, že Chi Soo, o kterém uvažovala jako o svém novém partnerovi, je pouze středoškolský student a jeho otec vlastní školu, kde má začít pracovat. Aby toho nebylo málo, do jejího života vstupuje Choi Kang Hyuk, který by společně s Yang, na přání jejího otce, měl vést rodinný obchod s ramyun (korejské instantní nudle). (andiek05)

Pethushka

Konečně zase jednou pořádný polibek!!!:)) Tak jako jsem hlavní dvojici ze začátku nemusela, tak jsem si ji později zamilovala. Cha Chi Soo mě nejprve malinko rozčiloval, na konci jsem se na něj nemohla vynadívat. Celkově je herecké obsazení moc milé a trefné. I vážnější situace se zde berou s dávkou nadsázky. Občas ta nadsázka hraničí s parodií, ale to mi vůbec nevadilo. Příběh je moc hezký a situace se zde neopakují. Navíc ta vůně ramenu...aaach. 4* ()

Eawy

Veľmi dobrá k-drama. Na filmoch seriáloch z kórejskej produkcie sa mi najviac páči, že postavy nie sú iba čierne a biele. Sú rozličné a zaujímavé, keby ste sa postavili do ich situácie, často by ste nevedeli sami, či by ste nereagovali rovnako. Najzaujímavejšia postava, ktorá tu bola bol pán ,,Onion" a ešte ,,White swan"......Neviete kam ich zaradiť. Preto sa mi tento seriál páčil a pozrela som ho v priebehu dvoch dní....Výborné. 80% Čo sa dá vytknúť je, že niektoré veci neboli natoľko vyriešené ako by som chcela... ()

Martyska

Prvé diely si hovorím, že to nebude nič moc. Po druhom sa to rozbehne, chytí ma to a až do konca nepustí. Koniec sa dal spracovař aj lepšie, ale epizódy ma bavili. Neskutočne vtipné, nenáročné. Prečo mám rada ázijské seriály? Aj keď niekedy pôsobia nezmyselne. Je to tým, že Aziati vykresľujú každú postavu inak. Tak to bolo aj tu.Hlavná hrdinka mi bola od začiatku sympatická. Postavy sú zaujímavé, dobre sa na ne pozerá, chválim herecké výkony a doživotne budem otrokom Cha Chi Soovho úsmevu. ()

andiek05

Konečně! Po dlouhé době zase něco, jako bylo například You´re Beautiful, kde jsem se bavila a hltala jeden díl za druhým :-D :-D ()

Denila

U prvního dílu jsem si řekla, co je to za blbost, připadalo mi to divně natočené, moc přehrané, nepříjemné. Pátý díl už se konečně začalo něco dít, zmizelo pár mě nepříjemných gest herců - nebo jsem si na ně možná už zvykla a nevědomě je přehlížela. Zakousla jsem se do děje. Další díly mi střídavě přišly zajímavé/nezajímavé, konec ne podle mého gusta. 4 hvězda díky Choi Kang Hyuk! (8.7.2013) Zhlédnuto znovu. Názor na seroš se trošku liší. Přehnanost, o které jsem psala cítím hlavně v prvních dvou dílech. Jinak mi dorama přijde zábavnější než minule. Favoritem je pro mě stále Choi Kang Hyuk/Ki-woo Lee. (13.8.2015) ()

Rediik

Začátek mě chytnul, ale díl za dílem, čím více se blížil konec, děj upadával a upadával. Škoda, Flower Boy Ramen Shop vypadal nadějně.. Možná je to mou antisympatií k jedné z hlavních mužských postav, já prostě přála Eun Bi šéfovi Choiovi.. ()

Wajny13

Prvních 14 dílů jsem shlédla "na jeden zátah", poslední dva jsme si nechala na druhý den. Seriál byl příjemně roztomilý, ubíhal velmi svižně, ze začátku byl hodně vtipný (někdy až trochu parodující), postupem času se objevila "dráma", které mám ráda. Hlavní postavy se mi líbili (hlavně mužské osazenstvo) :D, Eun Bi a Chi Soo k sobě krásně ladily, jejich hašteření bylo úžasné :-) ***** ()

Vardara

Přemýšlela jsem o čtyřech hvězdičkách, ale nakonec dávám tři a to díky dvěma utahaným posledním dílům. Musím uznat, že pro moje zažívaní byly i dost nesnesitelné první dva díly, ale překonala jsem to a těšila se na další. Najednou jsem se dostala ke konci a co se nestalo... no dopadlo to tak podivně. Asi jsem fakt na takovéto typy příběhů stará. Myslím si, že postava, kterou ztvárnil Ki-woo Lee, měla dostat víc prostoru a určitě bylo fajn i Šílené kuře. Kvůli nim jsou tam vlastně ty tří hvězdičky. ()