Na vlásku šťastně až navěky

• Česko Na Vlásku: Šťastně až navždycky (viac)
všetky plagáty
Ukážka z filmu

Království je v slavnostní náladě, když se všichni shromáždí na královské svatbě Lociky a Flynna. Nicméně, když Pascal a Maximus ztratí snubní prsteny, nastane horečné hledání. Duo se bude zoufale snažit najít prsteny dřív než se někdo zjistí, že jsou pryč. Zachrání tahle dvojka velký den a dostanou se do kostela včas? A bude někdy Flynnův nos namalovaný správně? (Illuminare)

Ukážka z filmu

groz122

Já vám nevím, ale přijde mi to, jako blbá reklama, která má s již tak vyždímané značky vyždímat ještě víc. Nebudu vám lhát, že jsem se při tomto kousku ani trochu nepousmál, ale je to blbost absolutně zbytečné. Jestli nám chtějí něco ukázat, tak ať udělají plnohodnotný animák. Stejné mínění mám o všech takovýchto potratech "kinematografie" Ehm.. ehm. ()

Nach

Na vlásku u mě vždy byla kvalitou o stupínek výše, než Ledové království. A co se týče tohoto kraťasu, hodnotím jej taky vysoko. Možná dokonce jde o jeden z mých nejoblíbenějších kraťasů vůbec, protože přímo bravurně se opírá o to nejlepší z němých grotesek. Každá postava, rekvizita, či lokace je zde z nějakého důvodu proto, aby naši dva hrdinové ji mohli využít pro nějaký fyzický gag. A této cesty si cením. Lepší to ani být nemohlo. 90% ()

LuiCJ

TENTO KOMENTÁR MÔŽE OBSAHOVAŤ SPOILERY! Disneyho krátke filmy som mal vždy rád. A toto je jeden z nich. Výborný nápad spracovať udalosť, ku ktorej už napovedal film. Svadbu Rapunzel a Flynna Ridera, a takto ju urobiť "akčnou". Vtipných nápadov tam bolo neúrekom a humorná scéna čakala na každom rohu. Boli tam však aj vtipy, ktoré divák pochopí keď videl či vie dosť toho o filme Na vlásku. Pre mňa to bol jeden z najlepších Disneyho krátkych filmov, aj hlavne vďaka ukončeniu, ktoré asi nebude mať konca... ()

Rozjimatel

4,5   "This is the story of the day my life ended." "Eugene..." "I'm kidding. It was the happiest day of my life. Our wedding day."   Perfektný krátky bonus k perfektnému animovanému filmu Na vlásku (2010). Príbeh, v ktorom neodolateľné postavy chameleóna Pascala a koňa Maximusa musia spraviť všetko, čo je v ich silách (a aj nad ich sily), aby včas získali späť zakotúľané svadobné prstene, je pojatý ako groteska plná skvelých gagov. A o krásnej animácii je aj škoda hovoriť. Vydané ako bonus na DVD Popoluška (1950). ()

Roxeet

Ach jo, Tangled považuji za jednu z nejlepších Disneyovek poslední doby, takže jakmile jsem se dozvěděl, že k hlavnímu filmu vznikl krátký sequel, neváhal jsem. A opět jsem se řehtal celých 6 minut. Škoda, že jen 6. Tenhle animák v sobě nabízí takový kopec zábavy (o kterou se zejména starají zvířecí aktéři), takže mě celkem mrzí, že se nedočkáme delšího pokračování. Nejspíš. Každopádně si Tangled Ever After ode mě vysloužil plné hodnocení. ()

• Vo filme Na vlásku (2010) má kôň Maximus hnedé oči, ale na plagáte k tomuto krátkemu filmu je zobrazený s modrými. Ide o chybu animátorov aká bola opravená na Disneyho oficiálnom YouTubeovom kanáli. (LuiCJ)
  • Na rozdiel od filmu Na vlásku (2010), ktorý bol podľa MPAA (Motion Picture Association of America) ohodnotený ako PG (niektoré scény nemusia byť vhodné pre deti), tento krátky je film je ohodnotený jemnejším ratingom G (vhodné pre akýkoľvek vek). Väčšina Disneyho krátkych filmov má v Spojených štátoch rating G. (LuiCJ)